דקות משחק ראשונות לניבאלדו

מכבי ת"א ערכה משחק אימון פנימי, בו זכה הברזילאי לדקות משחק ראשונות מאז הפציעה בעונה שעברה. רוברטו קולאוטי כבש שלושער. עומר ורד עשוי לקבל את חולצת ההרכב. ציון צמח יעזוב

שבת 25 יוני 2011
ארז דיקפלד

לאחר שניסוי הכלים הראשון שערכה מכבי תל אביב ביום חמישי האחרון מול ראשון לציון הסתיים בהפסד 3:2, משחק בו דווקא הצעירים של המועדון הצילו במעט את הכבוד לאחר פיגור שלושה שערים, העביר הערב (שבת) איווניר הילוך לקראת היציאה למחנה האימונים במירלו ביום שני.

במשחק האימון ביום חמישי מרבית השחקנים הבכירים זכו ל-30 דקות משחק בלבד, והערב כבר שותפו מרבית השחקנәם זמן ממושך במשחקון פנימי שהסתיים בתוצאה 1:5. השניים שהצטיינו היו אלירן עטר עם צמד שערים ורוברטו קולאוטי שנראה חד ביותר ורשם שלושער. גל אלברמן הוסיף שער.

שני שחקנים נוספים ששבו הקיץ למכבי ת"א מהשאלה ומפלסים את דרכם היישר ל-11 הפותחים הינ۝ תמיר כחלון ששב מחצי עונה בשרלרואה הבלגית והמגן עומר ורד, ששיחק בעונה החולפת בהפועל חיפה וסיכויו לפתוח את העונה כשחקן הרכב במכבי ת"א הולכים וגדלים.

ברק יצחקי זכה ל-35 דקות משחק בלבד, והוא צפוי להעלות את מספר דקות המשחק שלו במהלך מחנה האיӞונים בהולנד. שחקן נוסף שזכה הערב לדקות משחק ראשונות לאחר זמן ממושך הוא ניבאלדו, שעלה לשחק ל-10 דקות וזכה למחיאות כפיים מחבריו על כר הדשא. יש לציין כי אורך המשחק היה 70 דקות.

הקשר הצעיר שחזר מעונת השאלה בנס ציונה והפועל ר"ג, ציון צמח, ביקө לעזוב את המועדון לאחר ששמע ממוטי איווניר כי הוא אינו בתכניות ההרכב. צמח לא ייצא עם הקבוצה למחנה האימונים ויצטרף עוד השבוע לאחת מקבוצות מרכז הטבלה בליגת העל. צמח אף ביקש מהנהלת מכבי ת"א להיכנס למו"מ לרכישת כרטיס השחקן, אולם ייתכן ובקבוצה יחליטו ߜהשאילו בלבד.

אבי סטרול ייצא לבדיקה נוספת אצל פרופסור מרטנס, ושם ייקבע האם הוא זקוק לניתוח בברך. מחר (12:30) תקיים הקבוצה את מסיבת העיתונאים המסורתית, בה תציג את התלבושת החדשה תחת הספונסר "UNDER ARMOUR". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק