גולדהאר: בוזגלו לא בתוכניות שלנו

הבעלים של מכבי תל אביב אמר במסיבת עיתונאים כי : מאור בוזגלו לא בתוכניות המקצועיות של מכבי תל אביב לעונה הבאה והוסיף: "אעדיף לא להעבירו להפועם ת"א"

יום ראשון 26 יוני 2011
שלמה חסיד

 הבעלים של מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר, הבהיר באופן חד משמעי כי מאור בוזגלו לא ישחק בקבוצה בעונה הקרובה. גולדהאר שוחח עם עיӪונאים באירוע רשמי של מכבי תל אביב לכבוד המאמץ החדש, 'אנדר ארמור':

 מן הסתם נושא מאור בוזגלו המושעה מהקבוצה ועתידו המוטל בספק. עמד במרכז האירוע. גולדהאר אמר: "שיהיה ברור שאנו נכבד את את החוזה של מר בוזגלו,  אבל השחקן לא בתוכניות שלנו לעונה הבאה מסיבות מקצועיות. אנחנו מדברים על שינוי, מדברים על תרבות ואנחנו מאמינים שאם נדבוק בזה תוצאות יגיעו".

גולדהאר  הוסיף: "אנו יודעים שזאת החלטה שנעשית בקבוצת כדורגל מקצועית. יש לה הרבה משמעויות ואנחנו צריכים לבדוק אם שחקן מתאים לנו. ואנחנו הולכים לכיוון אחר העונה מבחינה  מקצועית. ברור לנו שמדובר בשחקן מוכשר עם יכולות. לצד זה יש כמה ספקות. החלטה לגבי שחקן מבוססת על כמה דברים".

גולדהאר התייחס לעונה שעברה: "עשינו כמה טעויות. התרבות חשובה לנו לא פחות מהכדורגל. ברור שאנו רוצים לזכות באליפות. אם נזכה באליפות, לא נוותר עליה, אבל זו לא המטרה היחידה". על עתידו אמר גולדהאר: "אני עדיין בתחילת הדרך. אין לי כוונה לעזוב בזמן הנראה לעין".

גולדהאר הוסיף על המאמת החדש: "אנחנו מאוד מתרגשים מהיחסים החדשים איתם. התרשמנו מהרצון שלהם לתמוך במכבי". 

מיד לאחר דבריו הראשונים של גולדהאר, נכדו של שחקן העבר, יוסל'ה מרימוביץ' ז"ל, קיבל מהבעלים חולצה של הצהובים.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק