8

הפסג לנאתכו. 65 דקות לחיימוביץ'

צמד הנציגים הישראלים בליגה הרוסית נטלו חלק במחזור המשחקים. ביבראס נאתכו שותף בכל 90 הדקות אבל לא מנע את הפסדה הביתי של קבוצתו 2:0 לקובאן. חיימוביץ' וטרק גרוזני סיימו ב-0:0 מול זניט

יום ראשון 26 יוני 2011
מערכת TELESPORT

המחזור ה-16 בליגה הרוסית התקיים היום אחר הצהריים, ונציגנו בליגה זכו לדקות משחקĠמשמעותיות. דני בונדר כאמור יוכל להירשם ולהשתתף במשחקי קבוצתו החדשה רק החל מחודש אוגוסט, אבל מי שזוכה לדקות משחק לאחר זמן ממושך הוא זאב חיימוביץ'.

הבלם הישראלי, שחקנה של קבוצת טרק גרוזני, לא היה בתכניות המשחק של המאמן רוד חוליט, אולם מאז פיטורәו של המאמן לפני כשבועיים חיימוביץ' משותף יותר ויותר. חיימוביץ ניצל אחר הצהריים פציעה של הבלם יאטצ'נקו בשביל לעלות מהספסל כבר בדקה ה-25, והיה מהבולטים בתיקו 0:0 מול קבוצת הצמרת זניט. וולגה של דני בונדר ניצחה 3:0 את תומסק.

המאכזבת הגדולה של הערӑ היא רובין קאזאן, קבוצתו של ביבראס נאתכו ששותף 90 דקות. רובין הייתה במומנטום נהדר בחודש האחרון וטיפסה עד למקום השלישי, אבל רשמה הערב איבוד נקודות ראשון העונה בביתה כשהפסידה 2:0 מול קובאן.

את הטבלה ממשיכה להוביל בקלילות צסק"א מוۡקבה, שניצחה הערב 2:0 את אמקאר מצמד של סיידו דומביה. לצסק"א יתרון נקודה על פני זניט השנייה ופער 4 נקודות מרובין השלישית, אך גם 2 משחקים חסרים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק