2 המלצות WINNER ליורובאסקט נשים

צ'כיה וליטא תיפגשנה למאבק ראש בראש על המקום התאשון בבית ה'. בלארוס וטורקיה בקרב הישרדות. שתי המלצות WINNER ליורובאסקט נשים

יום שני 27 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק 70: צ'כיה - ליטא (1+)

ליטא וצ'כיה הבטיחו שתיהן את המקום ברבע הגמר אבל ייאבקו הערב על על המקום הראשון בבית ה'. ליטא לא יכולה לסיים נמוך מהמקום השני וניצחון שלה יבטיח לה את ראשות הבית, כאשר צ'כיה שהפסידה את משחקה האחרון, יכולה להידרדר עד למקום הרביעי במקרה של הפסד.

למרות ההצלחה היחסית שלה עד כה באליפות, ליטא רשמה עד כה יותר איבודים מכל נבחרת אחרת, כאשר באופן אירוני, צ'כיה חוטפת פחות כדורים מכל נבחרת אחרת באליפות, כך ששתי הנבחרות ייצטרכו לשפר את האספקט הזה במשחק שלהן כדי לנצח.

ראש בראש: שתי הנבחרות הללו מכירות מצויין אחת את השניה ונפגשו כבר 10 פעמים בעבר במסגרת הזו. צ'כיה היא זו ששולטת במפגשים עם 7 ניצחונות כאשר במפגש האחרון בין הש۪יים, צ'כיה פירקה את ליטא ב-39 הפרש.

למרות המעידה האחרונה מול רוסיה, צ'כיה היא נבחרת חזקה מאוד ומעט טובה יותר מהליטאיות. היא גם צריכה יותר את הניצחון מליטא שהבטיחה לפחות את המקום השני בבית. צ'כיה בהחלט יכולה לנצח והליין הוא זניח. 
משחק מספר 84: בלארוס- טורקיה (7+)

בלארוס וטורקיה יפגשו הערב למשחק נוק אאוט, כאשר רק אחת משתי הנבחרות תזכה בכרטיס לרבע גמר היורובאסקט לנשים, שניפק השנה דרמות רבות.

במשחק האחרון שלה בלארוס נכשלה מול ליטא ۔חזקה 78-87, והיא יודעת שאסור לה להפסיד פעם נוספת. בלארוס היא הנברחת הכי חלשה בטורניר בקליעות משלוש נקודות, ובכל זאת הן לקחו 24 ניסיונות במשחק ההפסד לליטא.

טורקיה מציגה לראווה את המנהיגה שלה, נברי ילמז, שנמצאת בכושר טוב. טורקיה מדורגת שניה בטורניר ۑחטיפות כדור ונחשבת לנבחרת הגנתית מעולה.

טורקיה פשוט נראית לא כלכך רע הטורניר, ולכן נמליץ לזכותה. ההימור: 2


שתי הנבחרות נפגשו ביורו בריגה לפני שנתיים ולבארוס ניצחה 70-86. הכובת הטורקית נברי ילמז אמרה: &q͵ot;יהיה קרב קשה אבל אני מאמינה בחברות שלי".

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק