8

ערן לוי סיכם בהפועל חיפה

החלוץ ששוחרר מהפועל באר שבע סיכם את כל תנאיו לעונה הקרובה ויחתום רשמית על החוזה אחרי שייפגש עם המאמן ניצן שירזי. ערן לוי אמר: "חזרתי הביתה, בטוח שאצליח שם"

יום שלישי 28 יוני 2011
שלמה חסיד

ערן לוי חוזר להפועל חיפה. הבוקר (ג') נפגש החלוץ עם המועדון האדום מהכרמל וסגר על חוזה לעונה אחת בו הוא ירוויח 90 אלף דולר, כאשר להפועל חיפה יש זכות לקנוס אותו על הפרות משמעת.

בהסכם עם השחקן מצויין כי החוזה ייכנס לתוקף רק אחרי שלוי ייפגש עם המאמן ניצן שירזי שיתהה על קנקנו ורק לאחר מכן יחליט אם להחתים את השחקן, אולם נראה כי העניין כבר סגור.

כזכור, בקיץ שעבר נפלט לוי מהפועל חיפה כאשר ניצן שירזי החליף את המאמן שלומי דורה. לߕי החל להתאמן בבית"ר ירושלים אבל לא התאים לאורי מלמיליאן ועבר להפועל אשקלון. במרוצת העונה הוא הצטרף להפועל ב"ש וכעת הוא שב להפועל חיפה.

לוי אמר הבוקר: "הגעתי למועדון שהכי רציתי להיות בו, המועדון שהוא הבית האמיתי שלי ואני בטוח שאוכל ל۔צליח בקבוצה גם מבחינה אישית וגם קבוצתית. אני כבר מחכה להתחיל להתאמן". 

בקדנציה הקודמת שלו בהפועל חיפה, ערן לוי נתן עונה מצויינת במועדון והיה אחד השחקנים המוערכים ע"י הקהל של הקבוצה. לוי, אמור להיכנס לנעליים הגדולות של עדן בן בסט, מלך שערי הקבוצה בעונה החולפת שחתם בברסט הצרפתית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק