מנצ'סטר סיטי ויתרה על סאנצ'ז

הקשר הצ'יליאני של אודינזה ממשיך לשגע את יבשת איתופה. לאור התעקשותו לשחק אצל אלופת אירופה, רוברטו מנצ'יני הרים ידיים: "הוא אמר לי שהוא רוצה לשחק בברצלונה. אנחנו מחוץ למירוץ"

יום רביעי 29 יוני 2011
מערכת TELESPORT
אלכסיס סאנצ'ז סחף את אודינזה העונה אל מוקדמות ליגת האלופות, ועוד לפני טורניר הקופה אמריקה בו ישתתף החל מהסופ"ש הקרוב עם נבחרתו צ'ילה, הקשר הצעיר (22) מכוון הכי גבוה שאפשר.

כידוע, המירוץ אחר הקשר היה בין מנצ'סטר סיטי וברצלונה, אבל גם הסיטיזנס הבינו שכסף לא תמיד קונה את הכל. למרות תג מחיר של 40 מילון יורו, מירוץ בו סיטי הייתה צפויה לנצח אם היה מדובר בכסף בלבד, השחקן פשוט חפץ באלופת אירופה.

מאמן הסיטי, רוברטו מנצ'יני האיטלקי התייחס הבוӧר לעסקת אלכסיס סאנצ'ז: "שוחחתי איתו. הוא מעוניין לשחק רק בברצלונה, אחרת הוא מעדיף להישאר באודינזה. הגשנו לו ולקבוצתו מספר הצעות מאוד מכובודת אבל משכנו אותן בחזרה והמו"מ הסתיים".

למעשה, לאור ההצהרה של מנצ'יני על סӕפו של המו"מ, נראה כי ברצלונה היא האפשרות היחידה עבור הצ'יליאני, שלאור הסכומים הגבוהים בהעברתו לא צפוי להישאר עם אודינזה במוקדמות ליגת האלופות. 

ברצלונה מוכנה לשלם במיידי עבור הקשר 27 מיליון יורו, ולשלם 13 מיליון әורו נוספים על-פי סעיפים שיוכנסו לחוזה ויהיו תלויים בביצועיו של השחקן. מנגד, אודינזה דורשת את קבלת הכסף הנותר בדרך בטוחה יותר ולא על-פי ביצועי השחקן על כר הדשא.

למרות המו"מ המתיש, במיוחד לאור ירידתה של סיטי, נראה כי כבר בשבוע הקרוב צۤויות התפתחויות משמעותיות שיעבירו את השחקן לספרד. 

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק