מונטנגרו וטורקיה בקרב על חצי הגמר

המלצת WINNER ליורובאסקט נשים: שתי המעצמות בקרב חזיתי על חצי הגמר, כאשר שלושת המדליסטיות ߙעפילו לאולימפיאדת לונדון. תורכיה תנסה להנחיל לסרביות הפסד בכורה במפעל. האם היא תצליח?

יום חמישי 30 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 היורובאסקט נשים נכנס לשלבים המכריעים שלו וכבר עכשיו אפשר לסמן את מונטנגרו כסוס השחור של הטורניר. אף אחד לא ספר את המונӘנגריות, שבאופן די מדהים הן היחידות שעדיין לא נוצחו בטורניר ומחזיקות במאזן מושלם אחרי 6 משחקים כולל ניצחונות על נבחרות חזקות מאוד כמו צרפת ולטביה במחזור האחרון.

טורקיה היא מעצמת כדורסל נשים, כשקבוצותיה פנרבחצ'ה וגלטסאראיי שולטות ביורוליג. שתי ߔנבחרות מעולם לא נפגשו באליפות אירופה, אבל בשנה שעברה במוקדמות שתי הנבחרות ניצחו זו את זו בביתן. הדבר החשוב ביותר עבור שתי הנבחרות הוא העפלה לחצי הגמר, כאשר שלוש הנבחרות שתיקחנה מדליות יבטיחו את השתתפותן באולימפיאדת לונדון בשנה הבאה.

מונטנגרו ۠מצאת בכושר מצוין אחרי 6 ניצחונות רצופים, וזו נבחרת חזקה התקפית והגנתית. מונטנגרו כאמור עדיין לא מנוצחת בטורניר, בעוד שטורקיה ניצחה במשחק הקודם את בלארוס 65-56.

יסמין הורסון, סנטרית טורקיה אמרה: "בטורקיה כדורסל הנשים פופולארי ביותר בגלל ההצלחה שלנו ביורוליג, אבל הדבר הכי חשוב לעם זה הנבחרת. אנחנו מבטיות לא לאכזב".

מונטנגרו המפתיעה הצליחה לקחת את כל הליינים עד למשחק האחרון בו היא ניצחה את לטביה רק 70:74. מונטנגרו פייבוריטית מול התורכיות אבל יהיה להן קשה להביס נבחרת מאוד לוחמנית ומגובשת שהובסה רק מול רוסיה וביתר המשחקים שלה נתנה פייט גדולה. משחק 63: מונטנגרו - תורכיה (8+): ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק