אז מי הטניסאי הטוב בעולם?

המלצת WINNER לגמר ווימבלדון: נובאק דג'וקוביץ, שהבטיח את העפלתו למקום הראשון בעולם אחרי הניצחון בחצߙ הגמר, ינסה להשיג ניצחון חמישי ברציפות על רפאל נדאל ולהוכיח את מיקומו. האם הוא יצליח?

יום ראשון 03 יולי 2011
מערכת TELESPORT
 הניצחון של נובאק דג'וקוביץ בחצי גמר ווימבלדון על ווילפריד צונגה הצרפתי, הבטיח לו עליהȠלמקום הראשון בדירוג העולמי שיתפרסם מחר (ב'). היום (16:00) ינסה הסרבי להוכיח את המיקום שלו כאשר יפגוש בגמר טורניר ווימבלדון את מי שממוקם כעת במקום הראשון ונחשב לטניסאי הטוב בעולם - רפאל נדאל הספרדי.

זה יהיה המפגש ה-28 בין השניים אך הפעם ה۩ניה בלבד שהם נפגשים בגמר טורניר גראנד סלאם. בפעם הקודמת שזה קרה, נדאל ניצח ב-4 מערכות את הסרבי בגמר אליפות ארה"ב ב-2010. 

אולם, מאז אותו משחק, דג'וקוביץ רק הולך ומשתבח והוא סוגר בהדרגה את הפער מנדאל במפגשים ראש בראש בין השניים. הסרבי ניצח את הספרדי בארבעת המפגשים האחרונים מולו כדי לצמק את הפיגור ל-16:11 במפגשים ראש בראש.

נדאל, ינסה הערב להגן על תוארו ולהשיג ניצחון 21 ברציפות בטורניר הזה. למרות הפציעה בבירכו, נדאל נראה מצויין בחצי הגמר מול אנדי מארי וניצח אותו די בקלות. דߒ'וקוביץ, התגבר על צונגה, שהדיח ברבע הגמר את פדרר והבטיח כאמור את העפלתו לראש הדירוג. 

דג'וקוביץ', לא ניצח עדיין את הספרדי במשחק גראנד סלאם, אולם הוא כרגע נמצא בכושר הטוב בקריירה שלו ואם הוא רוצה להוכיח שהוא כרגע הטניסאי הטוב בעולם, זה בדߙוק המקום והזמן להוכיח את זה. משחק 3: רפאל נדאל - נובאק דג'וקוביץ. ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק