0:0 לא יהיה כאן

המלצת WINNER לקופה אמריקה: אחרי לילה של שני משחקים מאופסים, אורוגוואי ופרו יפתחו את משחקי בית ג'. לואיס סӕארז ודייגו פורלאן מובילים את אחת ההתקופת הטובות בעולם וירצו להוכיח כי ההצלחה האדירה במונדיאל האחרון לא היתה מקרית

יום שני 04 יולי 2011
ארז דיקפלד

כדורגל משובח מצפה לנו הלילה בקופה אמריקה, במשחקי בית ג'. את יום המשחקים הרביעי בטורניר תתכבד לפתוח נבחרת אורוגוואי, אולי הלהיט הגדול ביותר של המונדיאל האחרון שנערך בשנה שעברה בדרום אפריקה. אורוגוואי סיימה אז במקום הרביעי בטורניר, כשהיא מציגה את הכדורגל האטרקטיבי ביותר באליפות.

והיא להיט בזכות ולא בחסד. זה לא בגלל נגיעת היד המכוונת של לואיס סוארז ברבע גמר המונדיאל מול גאנה, אלא כי את ההתקפה המבריקה שלה מובילים הצמד דייגו פורלאן את לӕאיס סוארז, אז באייאקס, היום כבר בליברפול. ואם זה לא מספיק, אדיסון קבאני מנאפולי מאיים על תואר מלך השערים של הקופה הקרוב.

ומעל להכל, אורוגוואי היא לא עוד נבחרת בדרום אמריקה. לאורוגוואי 14 זכיות באליפות דרום אמריקה, 3 זכיות מאז שינוי השם לקופה Ӑמריקה. 14 זהו המספר הגבוה ביותר של זכיות בצוותא עם ארגנטינה. בטורניר הקופה האחרון בשנת 2007 היא סיימה במקום הרביעי.

ולמרות כל המסורת המפוארת,Ƞגם פרו מצפה לפתוח את הטורניר הנערך בארגנטינה. פרו נבחרת צנועה הרבה יותר, לה שתי זכיות בלבד בטורניר- האחרונה ב-1975. ב-4 טורנירי הקופה אמריקה האחרונים היא נעצרה בשלב רבע הגמר, כך שדרכה מסתיימת בדרך קבע לאחר הבתים. בניגוד לאורוגוואי, בסגל הפרואנים לא תכירו ߩחקנים מוכרים מדי, כאשר המובילים הם חואן מנואל וארגס (מימין) מפיורנטינה והשוער שהיה על סף חתימה במכבי והפועל ת"א בחודש האחרון, היהודי סלומון ליבמן.

אורוגוואי ופרו נפגשו בשלב מוקדמות גביע העולם 2010, ובמשחק הראשון ביניהן שנערך באורוגוואי הסתיים ב-0:6 מוחץ לטובת המקומיים. הפרואנים נקמו, עד כמה שאפשר, כשניצחו 0:1 במשחק שנערך בלימה לפני כשנתיים. המעניין הוא שבקופה אמריקה 2007 - פרו הביסה בתוצאה 0:3.

על משחק זה יש מספר הימורים. ההימור הישיר הוא משחק מספר 75, הימור ישיר על זהותĠהמנצחת. היחס לאורוגוואי הוא 1.3.

אנחנו ממליצים על משחק מספר 76. אנדר/אובר שערים (2-3) אורוגוואי - פרו. ההמלצה שלנו: 2. היחס גבוה: 2.3.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק