4

באטיסטה: לא אשנה את ההרכב

מאמן נבחרת ארגנטינה מתכונן למשחק השני בבית א' במסגרת הקופה אמריקה, ביום חמישי מול קולומביה. למרות התיקו המאכזב מול בוליביה המאמן הארגנטינאי בשלו: "אנחנו מפוקסים לקראת המשחק הקרוב"

יום שני 04 יולי 2011
מערכת TELESPORT

ארגנטינה מארחת את קופה אמריקה 2011, אבל בשורות חיוביות עדיין אין לה בשביל האוהדים. נבחרת האלביסלסטה פתחה את הטורניר ב-1:1 מאכזב ביותר מול נבחרת בוליביה באצטדיון בלה פלאטה.

קון אגוארו שעלה מהספסל הציל במקצת את הכבוד של המקומיים עם שער נהדר, אבל ספק אם זה יספיק לקראת המשוכה הבאה, ביום חמישי לפנות בוקר מול קולומביה. למרות הפתיחה המהוססת, למאמן סרחיו באטיסטה Ӑין תכניות לשנות את ה-11 הפתוחים.

"לא צפויים להיות שינויים גדולים בהרכב מול קולומביה. אנחנו מפוקסים לקראת המשחק". למרות זאת, ייתכן ששלישיית ההתקפה הכוללת את קרלוס טבז, אזקיאל לבאצי וליונל מסי תשתנה.

מי שבכל זאת עשוי לקבל̠את הקרדיט ולזנק היישר להרכב הוא קון אגוארו, חלוץ אתלטיקו מדריד נכון לימים אלה. על-פי הדיווחים, ולמרות האמירות על כך שההרכב הקיים צפוי להמשיך ולקבל את הקרדיט, נראה שאגוארו יועדף על חשבונו של לבאצי, שאיכזב במשחק הפתיחה והוחלף במחצית השנייה. שחקן נוסף שצפוי ߜקבל הזדמנות הוא מגן מנצ'סטר סיטי, פאבלו זאבלטה.

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק