הפועל תנסה שוב לצרף את איינוגבה

השוער הצ'יליאני אדוארו לובוס סיים את דרכו בהפועל ת"א לאחר כשבוע בלבד בקבוצה, חדרור קשטן חזר לכנית המקורית. ייתכן ואיינוגבה יחצה את הכביש ויצטרף למחזיקת הגביע עוד במהלך השבוע

יום רביעי 06 יולי 2011
שלמה חסיד
 לא בכדי התעקש המאמן החדש-ישן של הפועל תל אביב, דרור קשטן שלא להחתים את השוער אדוארו לובוס על סמך קלטות בלבד. גם לאחר שחתם הצ'יליאני במועדון בשבוע שעבר, דרש דרור קשטן להכניס לחוזהו אפשרות להתרת החוזה בין הצדדים, ואכן כך עשתה אמש הנהלת הפועל ת"א.

אדוארו לובוס התאמן עם הקבוצה בߩבוע האחרון, ועל-פי הצוות המקצועי התקשה עד מאוד להרשים. ניכר על השוער כושר משחק לקוי, כשגם פציעה ישנה בכתף ככל הנראה מטרידה את הצ'יליאני במהלך המשחקים, זאת לטענת אנשי הפועל ת"א. סוכנו של השוער כבר נפגש עם הנהלת הפועל ת"א בכדי לסכם את תנאי עזיבתו ۩ל השחקן.

כעת האדומים יחדשו את המו"מ עם מספר מועמדים אחרים לעמוד בין הקורות, כשרב תשומת הלב תופנה אל ניסיון צירופו של שוער בני יהודה, דלה איינוגבה. אומנם המשא ומתן בין הצדדים לא צלח בשבועות האחרונים עקב הדרישות הגבוהות של בני יהודה, אבל מאמן הפועל, דרור קשטן מאמין שאיינוגבה הוא השחקן המתאים למועדון.

לקראת יציאת הקבוצה למחנה האימונים באוסטריה, לאור שיחרורו של לובוס נותרה הפועל ת"א ללא שוער. השוער הצעיר של קבוצת הנוער בעונה שעברה, אריק ינקו הושאל להכח עמידר רמת גן והשוӢר השני, גליל בן שנן אינו כשיר לשחק לאחר שעבר ניתוח ברצועה הצולבת. איתמר ניצן סיים את תקופת ההשאלה בחודש שעבר.


תגובות

טלספורט בפייסבוק