8

גרמניה מועמדת לנצח את יפן

המלצת WINNER למונדיאל הנשים, ߨבע גמר: מארחת הטורניר מועמדת לזכות במונדיאל, נהנית מאהדת הקהל ולא הפסידה ב-15 משחקי המונדיאל האחרונים שלה

שבת 09 יולי 2011
מערכת TELESPORT

   רק פעם אחת גרמניה החזקה לא הגיעה לחצי גמר מונדיߐל הנשים. זה היה בשנת 1999.  לעומת זאת יפן מופיעה הערב בפעם הראשונה ברבע הגמר של הטורניר הזה. בכל ההיסטוריה, שלה יפן השיגה רק שלוש ניצחונות על יריבות העחלית בעולם. קשה להאמין שזה יקרה הערב (21:45)  שוב. 

 המנצחת במשחק הערב תשחק בחצי הגמר מול שוודיה או אסוטרליה, הנבחרת הגרמנית נהנית מאהדת הקהל שהולכת וגוברת ככל שהמונדיאל מגיע לשלביו הסופיים. גרמניה לא הפסידה ליפן בשמונת המשחקים ביניהן עד כה, כשגרמניה מנצחת שבע פעמים. אבל המפגש האחרון ביניהן התקיים לפני שנתיים והקבוצות סיימו ב۪יקו 0-0.

 יפן מעולם לא ניצחה יריבה אירופית במפעל הזה, כשהפסידה בשמונה משחקים וסיימה אחד בתיקו. יפן סובלת מהופעה מגומגמת בטורניר של הכוכבת שלה הומרה סאווה שלא ממש הופיעה למונדיאל.

 גרמניה לא מנוצחת ב-15 משחקי המונדיאל האחרונים שלה כשניצחה ב-14 וסיימה אחד בתיקו. ההפסד האחרון שלה היה בשנת 1999 מול ארצות הברית  בביתה, בטורניר בו זכתה ארצות הברית. גרמניה ניצחה במשחק הקודם את צרפת 2:4 בעוד שיפן ניצחה את מכסיקו החלשה 0:4.

 מאמנת גרמניה סילביה נייד אמרה: "למרות שאנחנו פייבוריטיות אנחנו לא מקלות ראש ביפניות בשביל לא להיות מופתעות".

משחק מספר 51: גרמניה - יפן. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק