8

גלאקסי רוצה לנקום בסיאטל

המלצת WINNER לרבע גמר גביע ארה"ב: סיאטל נהנית מיתרון הביתיות, אבל לוס אנג'לס גלאקסי זוכרת שהפסידה מולה 2:0 בשלב המקביל בשנה שעברה

יום רביעי 13 יולי 2011

 משחקי רבע גמר הגביע האמריקאי יושלמו  הלילה, כשסיאטל תפגוש את גלאקסי למשחק המרכזי של רבע הגמר. סיאטל זכתה בגביע האמריקאי בשנתיים האחרונות. ואילו הגלאקסי לא זכתה בגביע משנת 2005, שנה בה הם זכו בדאבל.

גלߐקסי תפגוש בהמשך השבוע את ריאל מדריד במשחק ידידות, וזו אחת הסיבות שדיוויד בקהאם מהגלאקסי בספק למשחק. הסיבה הרשמית היא שבקהאם יעדר אולי  עקב הולדת בתו, אך נראה שהוא רוצוה  לשמור כוחות למשחק מול ריאל מדריד.  הקפטן, לנדון דונובן, צפוי להיות כשיר למשחק. דונובן אמר: "סיאטל נהנית מיתרון הביתיות שחשוב מאוד במשחקי נוק אאוט. ננסה להפתיע אותם במבצר שלהם".

הגלאקסי הפסידה בשנה שעברה לסיאטל בשלב רבע הגמר 2:0  ומאמנה, ברוס ארנה, אמר: "۔ם בהחלט יריבה עיקשת, אבל המטרה שלנו היא לחזור משם עם ניצחון".

סיאטל שיחקה בביתה ב-13 מ-18 משחקי הגביע האחרונים, והסיבה להצלחתה במפעל היא 40,000 אוהדים רעשניים שעומדים מאחוריה. מאמן סיאטל, זיגי שמיד, אמר כי: "לגלאקסי̠יש בהמשך השהבוע משחקי אימון . הם יוציאו את כל האנרגיות עלינו במשחק הרשמי ויהיה קשה מאוד"

צפוי משחק שווה כוחות בין שתיים מהקבוצות הטובות בליגה. יש סיכוי סביר להארכה.

משחק מספר 54: סיאטל סאונדרס - לוס אנג'לס Ӓלאקסי. ההימור: איקס.

צילום: GETTYAIMGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק