9

2 המלצות WINNER ל-WNBA

סילייה פוולס, הקלעית המצטיינת של ה-WNBA תנסה הלילה באטלנטה להוביל את שיקגו לניצחון רביעי בחמישה משחקים. וגם: ללא לורן ג'קסון תנסה סיאטל לשפר את מאזן משחקי החוץ שלה, כאשר בששת המשחקים האחרונים היא הפסידה ארבעה

שבת 16 יולי 2011
שלמה חסיד

שני משחקים מסקרנים יערכו הלילה בליגת ה-WNBA ואנו מעניקים לכם המלצות על שני המשחקים.

תחילה, שיקגו מחפשת את ניצחונה הרביעי בחמישה משחקים, כשתגיע הלילה לאטלנטה. סיליה פוול'ס, כוכבת שיקגו, היא הקלעית המצטיינת של הליגה, עם ממוצע 20.4 נק' למשחק. בניצחון קבוצתה על טולסה 54-72 היא קלעה 21 נק', ביום רביעי. במשחק הזה היא גם הוסיפה 13 ריב', והעמידה את הממוצע שלה על 9.7 ריב' למשחק - המאזן השלישי הטוב בליגה. 

ב-21 ביוני פוולס קלעה ̲1 נק' בהפסד שיקגו לאטלנטה בחוץ, 68-71, אבל היא קלעה 10 נק' בלבד בניצחון הבייתי של שיקגו על אטלנטה בשבת האחרונה - 69-81.

סנצ'ו לייטלי עשויה לחזור הלילה לשורות אטלנטה, בעיקר במטרה לעצור את פוולס. לייטלי לא שיחקה בחודגש האחרון מכיוון שהיתה בטורניר ע۝ נבחרת ספרד.  לייטלי ישבה על הספסל ולא שיחקה בהפסד אטלנטה ביום ד' לניו יורק 69-91.
 
כוכבת אטלנטה אנג'ל מקארתי, שקלעה 17 נק' בהפסד האחרון של אטלנטה בשיקגו, נבחרה על ידי הקהל למשחק האול סטאר בשבוע הבא.  


במשחק השני, ללא ה-MVP של הליגה, לורן ג'קסון תנסה סיאטל לשפר את מאזן משחקי החוץ שלה, כאשר בששת המשחקים האחרונים היא הפסידה ארבעה.

לסיאטל יש עליות וירידות מאז שהפסידה את האם.וי.פי של הליגה שנפצעה. כשהקבוצה משחקת בחוץ לרוב היא בירידה, אך הלילה תנסה הקבוצה לשפר את מאזן החוץ שלה במשחק מול מינסוטה.
 
מאז שג'קסון נפצעה בסוף חודש יוני מאזן הקבוצה עומד על 3-4. ביום שלישי הפסידה הקבוצה 66-69 לסן אנטוניו בחוץ. גארۓית הקבוצה סו סידר אמרה: "לא היה חסר הרבה שננצח שם. מקווה לשבור את הבצורת במשחקי החוץ במשחק במינסוטה".
 
סיאטל קולעת בממוצע בחוץ 67.2 נק', מול 72 נק' שהיא קולעת בממוצע בבית. מאזן משחקי החוץ שלה מאז פציעתה של ג'קסון עומד על ארבעהȠהפסדים ושני ניצחונות.
 
ב-24 ביוני ניצחה סיאטל במשחקה הראשון ללא ג'קסון, את מינסוטה 55-65, כאשר קאמילי ליטל קולעת 16 נק' למנצחות. קודם לכן ב-9 ביוני מינסוטה ניצחה בסיאטל 74-81 בהפסד הבייתי היחיד העונה של סיאטל. מינסוטה ניצחה אתמול את אינדיאנה 70-80, ובארבעת משחקיה לאחרונה היא ניצחה שלושה.

 משחק 82: מינסוטה-סיאטל (5+). ההימור: 1 ביחס 1.8.

תגובות

טלספורט בפייסבוק