הפועל פתח-תקוה בדרך לאוהדים

בעקבות פרשת "הכדור המרכזי" וכניסתה של עמותת הפועל פתח תקוה להליך פירוק, עמותת אוהדי הקבוצה, בראשות ציון דלל מכריזה על תחילתו של מבצע גיוס הכספים למען העברת הקבוצה לשליטתם : &ruot;הפועל שלנו – בידיים שלנו"

יום ראשון 17 יולי 2011
אסף בילגורי

 בהתאם להבנות שהושגו עם המפרק עו"ד ליאור דגן ואפי צפריר מנכ"ל העמותה, איגוד אוהדי הפועל פתח-תקוה וארגון החזית הכחולה 06 חברו ליוזמת ציון דלל ועם תחילת השבוע תחל עמותת האוהדים בצירוף חברים ומכירת מנויים לעונת המשחקים 2011/12.

וזאת במטרה לגייס כ – 3.5 מיליון ₪ הדרושים לקבוצה לצורך התקציב השוטף לעונת המשחקים הקרובה, וכניסה למו"מ עם המפרק על העברת הקבוצה לידי עמותת האוהדים. בהתאם להבנות שהושגו, לאוהדים תינתן האפשרות לבחור שלא להעביר את הכספים עבור דמי החברות ורכישת המנוי, במידה וזכויות הניהול והבעלות על המועדון לא יעברו לידיהם.

במקביל, איגוד האוהדים הודיע על כנס אוהדים גדול שיתקיים ביום ג' ב- 20:00 באולם מופ"ת בבית ההסתדרות המקומי אשר נרתמה גם היא למען הצלת המועדון. האוהדים יתכנסו תחת ۛותרת הקמפיין: "הפועל שלנו-בידיים שלנו!". בכנס תוצג לעיני כלל האוהדים הדרך להפוך את הפועל פתח-תקוה לקבוצת האוהדים הראשונה בליגת העל, בתקוה כי כבר באותו הערב ניתן יהיה לגייס סכומי כסף משמעותיים עבור הצלת הקבוצה.

ציון דלל, העומד בראש יוזמתȠהאוהדים: " לאוהדי הפועל פתח-תקוה נתנה ההזדמנות הבלעדית לעשות היסטוריה בספורט הישראלי, ולהפוך לקבוצת האוהדים הראשונה בליגת העל. זה הזמן להתגייסות כוללת. לאור כל מה שעברנו בשנים האחרונות, חשוב שנזכור שאנו האוהדים קיבלנו במתנה את ההזדמנות להגשים חלום של כל אוהד כדורגל – להיות הבעלים של הקבוצה שלו. ככל שיותר אוהדים יצטרפו ליוזמה, ירכשו מנויים ויתרמו כספים, נחזור מהר יותר לצעוד במשעולים בהם צעדו שחקני דור האליפויות, ונזכה להצעיד את הפועל פתח-תקוה לעתיד טוב יותר, וכחול יותר".

ביוזמה זו כבӨ הביעו תמיכה : שחקני דור הזהב של הפועל פתח-תקוה והעומד בראשם ג'רי חלדי, גברי לוי יו"ר המועדון וההתאחדות לשעבר, כוכבי שנות ה – 90: מאמן הקבוצה לשעבר, המנג'ר הבינלאומי אברם גרנט, שחקני הקבוצה מוטי קקון, בני קוזושווילי, ודמויות מופת נוספות מעבר האߒודה.  כאמור, הכנס פתוח לכלל הציבור ויקח מקום באולם מופ"ת בעיר, ביום ג' הקרוב בשעה 20:00.

תגובות

טלספורט בפייסבוק