הכרטיס האחרון לחצי הגמר

המלצת WINNER לקופה אמריקה: צ'ילה, שמקבלת בקופה אמריקה אווירה ביתית תפגוש הלילה את ולנצואלה המפתיעה ותנסה להשיג את הכרטיס המיוחל לחצי הגמר. האם היא תצליח?

יום ראשון 17 יולי 2011
מערכת TELESPORT

נצואלה נחשבה במשך שנים רבות לנבחרת החלשה בדרום אמריקה. אולם, ההתקדמות המטאורית של הנבחרת הזו מקבלת גושפנקא רישמית בקופה אמריקה כאשר ונצואלה היא הפתעת הטורניר עד כה, כשסיימה̠במקום ה-2 בבית בו שיחקו גם ברזיל ופרגוואי.

ונצואלה הראתה גם חוסן מנטלי כשחזרה בשלב הבתים מול פרגוואי ל-3:3 אחרי פיגור 3:1 בדקה ה-90. בנוסף היא סחטה מברזיל תיקו 0:0 וגברה 0:1 על אקוודור, אך הלילה צפוי לה מפגש קשה מול אחת הנבחרות המתקדמות של הטורניߨ ושל היבשת בכלל, צ'ילה, שעלתה מהמקום ה-1 בבית המקביל כשהיא מקדימה את אורוגוואי ופרו. הצ'יליאנים ניצחו 1:2 את מקסיקו ו-0:1 את פרו, וסיימו בתיקו 1:1 עם אורוגוואי.

שתי הנבחרות נפגשו לאחרונה במוקדמות המונדיאל, כשהמשחק בונצואלה הסתיים ב-2:2 וצ'ילה גברה על יריבתה 2:3 בחוץ בקמפיין בו גם עלתה לטורניר הגביע העולמי. התיקו 2:2 היה המשחק הראשון בו ונצואלה הצליחה להוציא מצ'ילה נקודה אחרי 7 מפגשים רצופים בהם ניצחו הצ'יליאנים, כשבמשחק ידידות בשנה שעברה בצי'לה שוב הפתיעו האורחים כשסחטו 0:0.

צ'ילה, נהנית בקופה הנוכחי משני יתרונות בולטים. היתרון הראשון הוא שבקישור שלה משחק אלכסיס סאנצ'ז, שחקן שברמתו משחקים רק בנבחרת ארגנטינה וברזיל, בטח שלא בונצואלה המפתיעה. יתרון נוסף בולט אצל הנבחרת הזו הוא הקהל המדהים שליווה אותה לטורניר הזה ונותן לה אווירה ביתית בכל משחߧ וזה בהחלט עומד לטובתה.

ונצואלה, עם רונדון המצויין ואראנגו, תיתן פייט לצ'ילה ובטוח לא תובס, אך צ'ילה עם סאנצ'ז ועם הקהל המדהים שלה תשיג את הניצחון המיוחל בדרך למפגש אפשרי עם ברזיל בחצי גמר הקופה.

משחק 62: צ'ילה-ונצואלה. ההימור: 1 ביחס 1.5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק