הלילה: רונאלדיניו פוגש את סקולארי

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: משחק מאוד מסקרן יפגיש הלילה את פלמנגו הבלתי מנוצחת עם פלמייראס שמחזיקה במאזן ביתי מושלם. איחו סטטיסטיקה תישבר הלילה?

יום רביעי 20 יולי 2011
מערכת TELESPORT
 בצילו של משחק חצי גמר הקופה אמריקה בין פראגוואי לונצואלה, ייערך הלילה משחק מסקרן מאוד במסגרת הליגה הברזילאית שۑו תארח פלמייראס המצויינת את פלמנגו ורונאלדיניו, שעדיין לא חוו טעמו של הפסד העונה.

פלמייראס נראית מצויין תחת סקולארי וממוקמת רביעית בטבלה בעיקר בזכות היכולת המצויינת שלה והמאזן המושלם בביתה. הישג שרק קורינתיאנס המוליכה יכולה גם להתגאות בו. מה ۩מדהים עוד יותר במאזן הבית של פלמייראס הוא שהקבוצה לא ספגה אף שער ביתי בחמישה משחקים לעומת 12 שכבשה.

הלילה, לפלמייראס מצפה אתגר גדול במיוחד בדמותה של פלמנגו, הקבוצה שיחד עם קורינתיאנס היא היחידה שטרם נוצחה העונה. כמו יריבתה, גם פלמנגו נראית מעולה וגם לה יש מאמן שאימן בעבר את נבחרת ברזיל וגם את ריאל מדריד - וונדרליי לושמבורגו.

פלמנגו מגיעה למשחק הזה במוראל גבוה מאוד אחרי הניצחון הקטן גדול, 0:1 בחוץ על פלומיננזה בדרבי של ריו. פלמייראס הרשימה עוד יותר עם 0:3 מוחץ בבית על סאנטוס החזקה ӕהיא לא מתכוונת להפסיד גם מול רונאלדיניו הלוהט וחבריו.

לסיכום, מדובר במשחק מאוד שקול בין שתיים מהקבוצות הכי חזקות בליגה ושתי קבוצות שעדיין חולמות ושואפות להאבק על תואר האליפות יחד עם קורינתיאנס המצויינת. אחרי 5 ניצחונות ב-5 משחקי בית העונה, החߠיכים של סקולארי ייעצרו מול פלמנגו במשחק שיסתיים ללא הכרעה.  משחק 50: פלמייראס - פלמנגו. ההימור: X

תגובות

טלספורט בפייסבוק