אינטרנסיונל רוצה לצאת מהמשבר

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: ההפסד 3:0 בבית לסאו פאולו, שהיה השלישי ברציפות גרם לפיטוריו של פלקאו כמאמן אינטרנסיונל. האם הלילה עם מאמן חדש, הקבוצה המוכשרת הזו תנצח את אבאי מהתחתית?

יום חמישי 21 יולי 2011
מערכת TELESPORT
 במשחק שיערך הלילה במסגרת המחזור ה-11 בליגה הברזילאית, תארח אבאי החלשה את אינטרנסיונל, קבוצה מוכשרת בהרבה אך שנמצאת במשבר והפסידה את שלושת משחקי הליגה האחרונים שלה. 
̊
אינטרנסיונל פתחה מצויין את העונה אך נקלעה למשבר גדול וההפסד הביתי לסאו פאולו במחזור האחרון (3:0) הביא לזעזוע במועדון ולפיטוריו של המאמן המוכר פלקאו, אקס נבחרת ברזיל וכוכב רומא בשנות ה-80. נכון לכתיבת המלצה זו מאמן חדש עדיין לא מונה אך המועדון צפוי Ӝפרסם את זהות המאמן החדש עוד לפני תחילת המשחק מול אבאי הלילה.

אבאי, בניגוד ליריבתה פתחה את העונה בצורה נוראית והשתרכה במשך מחזורים ארוכים במקום האחרון, אבל רצף של 4 משחקים ללא הפסד וניצחון חשוב של 0:1 בחוץ על גויאננשה במחזור החולף, נתנו לקבוצהȠהזו מעט אוויר וניצחון נוסף שלה מול אינטרנסיונל יקרב אותה מאוד לקראת היחלצות אל מעל הקו האדום.

למרות ההפסדים האחרונים, אינטרנסיונל היא קבוצה איכותית בהרבה מאבאי, שרק בעונה שעברה עלתה ליגה וסובלת העונה מסימפטום העונה השניה. מה שמאפיין את שלושת ߔמפגשים האחרונים בין הקבוצות הוא דווקא ניצחונות חוץ. אבאי הפתיעה עם 2:3 בחוץ על אינטר' בעונה שעברה, אבל הפסידה את שני המשחקים האחרונים בהם אירחה את הקבוצה.

לסיכום, לאינטרנסיונל סגל מוכשר בהרבה עם שחקנים כמו קבאנגי אקס ריבר פלייט, דאלסנדרו אקס ەולפסבורג וגם רפאל סוביס, לו עבר בליגה הספרדית בריאל בטיס ועם מאמן חדש, האורחת תהיה עם רגלה על העליונה. משחק 89: אבאי - אינטרנסיונל. ההימור: 2

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק