9

ףלייה פושרת

מכבי חיפה אומנם העפילה לשלב הבא במוקדמות ליגת האלופות, אבל תצוגת הנפל של ההגנה והעומד בשער ניר דוידוביץ', מעידים על חוסר ביטחון ועדיין חוסר תיאום. יספיק למאריבור? איל כהן בספק

יום חמישי 21 יולי 2011
אייל כהן

העלייה של מכבי חיפה לשלב הבא במוקדמות ליגת האלופות לא משכנעת. למעשה, אם לא הניצחון הראשון של הירוקים בקרית אליעזר, הם היו יכולים להגיד שלום לקמפיין האירופאי. כעת, נותר לאלישע לוי ויענק'לה שחר, אם לא החלום של שלב הבתים בצ'מפיונס, לפחות את הליגה האירופאית.

נראה כי פליטת הפה ששיחרר ניר דוידוביץ' בתום העונה שעברה כנגד מספר שחקנים בקבוצה, דווקא הייתה לרעתו. השוער החיפאי פישל פעמיים במשחק בבוסניה וכמעט והובילȠאת קבוצתו לפאדיחה רצינית.

בשלב הבא תפגוש מכבי חיפה את מאריבור. שם לא הכי מפחיד במונחים אירופאים, אבל עדיין קבוצה שעשוייה לגרום לאלישע לוי להזיע בחום של יולי-אוגוסט ולגרום ללא מעט כאבי ראש.

חיפה חייבת לשפר את המערך ההגנתי ואולי אף את̠העומד בשער, כאשר האופציה החדשה שארנוב, עשוייה להילקח בחשבון.

בחיפה אומנם עשו את העבודה בסיבוב השני וכעת עליהם לבוא בראש מורם לשלב הבא ולשכוח מהפאדיחה בבוסניה. האלופה עדיין נחשבת לקבוצה הטובה ביותר של הכדורגל הישראלי בכדורגל האירופאי, ול۞רות הסגל החדש והלא מחובר, אלישע עוד יכול לשלוף עוד כמה שפנים מהכובע.

בל נשכח כי העפלה לסיבוב הרביעי, גם מבטיחה השתתפות אוטומטית בליגה האירופאית בשלב הבתים. אבל עד אז יש עוד זמן. כעת, הראש בסלובניה. 

תמונה: באדיבות הא۪ר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק