3 המלצות למשחקי הליגה הגרמנית השנייה

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNERץ משחקי הליגה הגרמנית השנייה, שהחלו בשבוע שעבר יימשכו היום. אנו מעניקים שלוש המלצות לשלושה משחקים יום שישי

יום שישי 22 יולי 2011
מערכת TELESPORT

משחקי הליגה הגרמנית השנייה, שהחלו בשבוע שעבר יימשכו היום. אנו מעניקים שלוש המלצות לשלושה משחקים יום שישי.

 משחק מס. 4 - אינגלוסטד - אוהה - X (יחס 2.80)

אינגלוסטד פתחה את העונӔ גרוע כשהיא הפסידה 2:0 מול סט. פאולי במחזור הראשון. אוהה  ניצחה 1:0 את אאכן והיא מוצבת במקום השמיני בטבלה. בעונה שעברה שני המשחקים נגמרו בתיקו בינהם. 1:1 באוהה ותיקו מאופס באינגלוסטד. אינגלוסטד מגיעה למשחק היום בהרכב מלא לעומת אוהה שתחסר את רמאג' הפצוע. אוהה אולי טובה יותר, אבל אינגלוסטד תסתדר בבית ותוציא לפחות נקודה.

משחק מס. 6 - בוכום - .פ.ס.וו פרנקפורט - 1 (יחס 1.30)

בוכום פתחה את העונה עם הפסד מפתיע 2:0 לדיסלדורף. פרנקפורט מהצד השני נפרדה בתיקו 1:1 מול אוניוןĠברלין בבית. בעונה שעברה ניצחה בוכום בשני המשחקים 1:0, גם בבית וגם בחוץ. בוכום מגיעה למשחק היום פצועה מאוד. היא תחסר את קונצ'ה, איולפסון, פאביאן, אזאהו, ברגר וצ'ונג. פרנקפורט מהצד השני חסרה את טסונגולו ואת כריסטאנוס. למרות החיסורים האלו, בוכום טובה יו۪ר מפרנקפורט.

משחק מס. 24 - דואיסבורג - קוטבוס - X (יחס 2.85)

דואיסבורג פתחה את העונה עם הפסד מרגיז 3:2 מול קרלסרואה בחוץ. היא תארח היום את קוטבוס שניצחה 2:1 את דינמו דרזדן במחזור הפתיחה. השתיים נפגשו בעונה שעברה שלוש פעמי۝. בליגה ניצחה קוטבוס בבית 3:1. בדואיסבורג הן נפרדו בתיקו 2:2. במסגרת הגביע ניצחה דואיסבורג בבית 2:1. המארחת מגיעה למשחק היום ללא באסיץ', גריליץ', פאמיץ', פיאציקאס וללא באליאק. קוטבוס מהצד השני תשחק ללא בורנר, קרונאבטר וללא רוג'ר. יהיה משחק מעניין, מאוד שקەל. 

צילום: GETTYIAMGES

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק