9

2 המלצות WINNER לבייסבול

המלצות WINNER למשחקי בייסבול: קליבלנד מובילה על שיקגו בשלושה וחצי משחקים בצמרת הטבלה, ומגיעה כפייבוריטית לניצחון הלילה. וגם: אריזונה פוגשת את קולורדו

שבת 23 יולי 2011
שלמה חסיד

כוכב שיקגו, ߐדווין ג'קסון ינסה לעזור לקבוצתו לרשום הלילה ניצחון נוסף מול קליבלנד, מולה הוא מצטיין בכל משחק העונה.

שיקגו ניצחה אמש 0-3 וכרגע היא נמצאת שלושה וחצי משחקים אחרי קליבלנד שבמקום השני, אבל הפער מדטרויט שבמקום הראשון עומד על חמישה משחקים.

מנג'ר שיקגו, אוזי גוילן אמר: "חשוב מאוד לשמור על קשר עיין עם המקום הראשון. חייבים לנצח הלילה ולדאוג שנישאר בתמונה".

מנג'ר קליבלנד, מני אקטה אמר: "ג'קסון חזר מפגרת האול סטאר ברוח סערה ויהיה קשה לבלום אותו.Ġנקווה לתוצאה טובה במשחק הלילה".

דייויד האף, כוכב קליבלנד, יודע שעל כתפיו תוטל המשימה לבלום את שיקגו וג'קסון, כאשר חברו מיץ' טלבוט פצוע ולא יכול לשחק. לדעת המומחים קליבלנד פייבוריטית ותנצח במשחק.

משחק 80: ߧליבלנד אינדיאנס - שיקגו וויט סוקס. ההימור: 1 ביחס 1.6.

ג'ייסון האמל, כוכב קולורדו שיחק היטב מול אריזונה העונה, אבל הקבוצה שלו עדיין לא הצליחה לגבור על היריבה. זאת גם בגלל שחברו של האמל, ג'וש קולמנטר, לא מתפקד במשחקים מול אריזונה̬ שמנטרלת אותו היטב.

קולורדו הפסידה ביום שני 4-7 לאטלנטה, כאשר האמל שוב משחק מצוין. קולמנטר אמר לקראת המשחק הלילה: "תמיד קשה לנו מולם, נקווה להיות בשיא הכושר ולנצח".

ב- 24 במאי אריזונה ניצחה את קולורדו 4-12. קולמנטור שוב לא פגע בכߜום. אבל הלילה אריזונה מגיעה ללא הרוקי הפצוע שלה  קרלוס גונזלס שלא יכול לשחק.

אריזונה ניצחה בשישה מעשרת משחקיה מול קולורדו באחרונה, ועל פי המומחים היא פייבוריטית לנצח גם הלילה.

משחק 84: אריזונה דיאמונדבקס - קולורדו רוקיס. ۔הימור: 1 ביחס 1.3.

תגובות

טלספורט בפייסבוק