9

האלופה ממשיכה במרדף אחרי צסקא

אחרי שזכתה באליפות בעונה החולפת, זניט סט פטרסבורג רואה איۚ הקבוצה הגדולה של מוסקבה בורחת לליגה וניצחון שלה הערב הוא הכרחי כדי לצמצם פערים. הבעיה היא שממול מתייצבת אנז'י, שעדיין לא נוצחה בביתה

יום ראשון 24 יולי 2011
מערכת TELESPORT

המשחק הכי מסקרן במסגרת המחזור ה-17 בליגה הרוסית החזקה יפגיש ביום ראשון בערב את זניט האלופה עם אנז'י, הקבוצה עמוסת הכוכבים והכישרון שבה משחק בין היתר רוברטו קרלוס, אקס ריאל מדריד. זניט, זכתה בעונה שעברה באליפות מרשימה, אולם לקבוצה של ספאלטי יש העונה בעיה שנקראת צסק"א מוסקבה.

הקבוצה הזו אגרה 37 נקודות ב-16 משחקים בלבד ופתחה פער של 7 נקודות על פני זניט בפיסגה. איבוד נקודות של זניט השניה במשחק החוץ מול אנז'י יאפשר לצסק"א לפתוח פער עצום של 10 נקודות, שממנו יהיה קשה מאוד לאלופה לחזור.&nbsͰ;

האלופה נמצאת אומנם בכושר מצויין עם 4 ניצחונות ותיקו ב-5 המחזורים האחרונים, אולם אין מה להתרשם מכך יותר מידי משום שאת הניצחונות הללו היא השיגה מול קבוצות חלשות כמו חימקי, קובאן, וולגה ורוסטוב. את אנז'י, יהיה לזניט מאוד קשה לנצח מאחר ומדובר בߧבוצה שטרם נוצחה העונה בביתה והיא חוזרת הביתה אחרי 4 משחקי חוץ רצופים.

שתי הקבוצות הללו נפגשו כבר העונה בסט פטסבורג במסגרת המחזור השני ואז ניצחה האלופה די בקלות 0:2. אולם בביתה, אנז'י ניצחה כבר קבוצות מאוד חזקות כמו רובין קאזאן וספרטק מוסקבה והיא מӐמינה שבכוחה לנצח גם את האלופה האימתנית. 

לסיכום, זניט עדיין קבוצה טובה יותר עם שחקנים נהדרים כמו לאזוביץ' הסרבי, קרזאקוב, דני ואחרים, אך אנז'י קבוצת בית חזקה מאוד והמשחק הזה לא יוכרע. 

משחק 47: אנז'י מחצ'קאלה-זנߙט סט. פטרסבורג. ההימור: X

תגובות

טלספורט בפייסבוק