9

בר רפאלי לא לבד

בסטיאן שוויינשטייגר, קשר באיירן מינכן, הכיר לפני מספר שנים את שרה ברנדר היפהפۙה שנחשבת לאחת הנשים הנחשקות בגרמניה וזכתה כבר לעמוד שער ב"ספורטס אילוסטרייטד'

יום שלישי 26 יולי 2011
מערכת TELESPORT
מלבד היותה חברתו של בסטיאן שוויינשטייגר, קשר באיירן מינכן, שרה ברנדר היפהפיה היא דוגמנית מצליחה. ברנדר, שנחשבת לאחת ۔נשים היפות ביותר בגרמניה, ללא ספק נותנת לחובבי הכדורגל סיבה נוספת להגיע אל המגרשים ולו בשביל הסיכוי לראותה ביציע, מריעה ומעודדת את אהובה.

שרה נולדה במינכן ותחגוג את יום הולדתה ה-23 בדצמבר הקרוב. לדוגמנית היא הפכה לגמרי במקרה, כאשר סוכן דוגמניות פגש בה ברחוב וניגש לשאול אותה אם תרצה לדגמן. בתחילה היא סירבה בתקיפות, ככל הנראה מפאת היותה בת 15 בלבד. 

ברנדר ושוויינשטייגר נפגשו לראשונה במהלך אירוע, אבל רק לאחר שנתקלו זה בזו בשנית, הפעם באיביזה, החליטו השניים להעמיק את הקשר.

קריירת הדוגמנות של שרה אילצה אותה להעתיק את מקום מגוריה מעיר לעיר. אחרי שהתגוררה בניו יורק ועברה למילאנו, שבה שרה למינכן, שם היא מתגוררת היום עם בן זוגה הכדורגלן.

אחד מרגעי השיא של ברנדר בקריירה היה ללא ספק  כשהצטלמה למגזין בגדי הים 'ספורטס אילוסטרייטד' (כמו בר רפאלי), כשאת גופה מכסים צבעי גוף במקום בגד-ים. 


רוצים להכיר את גרושתו של קלוד מקאללה? לחצו כאןצילום: GETTYIMAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק