חיה בהכחשה

חיים לא פשוטים עברו על נעמי לנואה, שחקנית ודוגמנית מצליחה, שנישאה לקלוד מקאללה ועברה מאז שלל טרגדיות. היא ניסתה להתאבד, פורסם שהתעמתה פיזית עם בעלה ולאחר מכן הכחישה שהיא בכלל נישאה לכוכב הצרפתי

יום רביעי 27 יולי 2011
מערכת TELESPORT
  נעמי לנואה, שחקנית ודוגמנית מצליחה, וקלוד מקאללה, הקשר הצרפתי-קונגולזי של פריז סן ז'רמן, הכירו זה את זו באביב 2004. כעבור שנה אחת נולד בנם, קיילן, אך ב-2009 השניים החליטו לפנות לדרכים נפרדות.

בבלוג שפרסמה לנואה עם פרידתם, הכחישה את הדיווחים בכלי התקשורת כי השניים נישאו זה לזו: "אני לא נשואה, מעולם לא הייתי. יש לי בן. יש לו אבא נפלא, עמו יש לי קשר מצוין, אך אני לבדי מזה זמן מה". בעבר, יש לציין, נעמי טߢנה לא אחת בפומבי כי השחקן בגד בה עם נשים אחרות. 

במאי 2010, ניסתה נעמי לשים קץ לחייה לאחר שנטלה משככי כאבים רבים יחד עם אלכוהול. אדם שטייל עם כלבו הבחין בה בפארק בסמוך לביתה בפריז, והיא הובהלה לבית חולים. אחרי שהתאוששה, הגיבה הדוגמנית בעניין ואמרה: "זה היה מעשה טפשי מאוד".

באוקטובר האחרון, כלי התקשורת בצרפת דיווחו כי הכדורגלן, ששיחק בעבר בריאל מדריד וצ'לסי, נחקר בחשד שהכה את לנואה. לפי הפרסומים, נעמי הגיעה לביתו של מקאללה במטרה להתעמת עמו. לۘענתו של השחקן, היא אחזה בצווארו ושרטה אותו בעוצמה. בתגובה, מקאללה הלם בפניה של חברתו לשעבר, מתוך "הגנה עצמית" לדבריו, וגרם לה חבלות באזור הלסת. 

מספר חודשים קודם לכן, נקשר שמו של מקאללה עם פרשיית אונס במלון בפריז. ߐז נטען כי אחד מחבריו הקרובים של השחקן, טמן 'סם אונס' בכוס שמפניה של צעירה מקומית, בעוד הוא ישב בסמוך וצפה במעשה. בסופו של דבר נוקה הצרפתי מכל חשד.

לנואה התגלתה לראשונה בגיל 17 בידי דוגמנית לשעבר, שפתחה בפניה את הדלתות. מאז היא הובילה קמפיינים של מותגים כדוגמת 'לוראל', 'ויקטוריה סיקרט' ו'גאפ' והרוויחה למעלה מ-10 מיליון דולר במהלך הקריירה שלה כדוגמנית. 

בנוסף, שיחקה במספר סרטי קלנוע צרפתיים, בחלקם בתפקידים מרכזיים. ב-2004, לנואה שיחקה בסרט 'רשיון לגנוב'.

רוצים להכיר את אשתו של קאקה לחצו כאן


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק