9

הערב : הפועל תא פותחת את העונה

סגנית האלופה קיימה מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת העונה מחר מול ואדוז בליגה האירופית. דרור קשטן: "אסור לזלזל ביריבה". טוטו תמוז ודמארי יפתחו בחוד. איאד חוטבא מהפەעל פ"ת מצטרף. נוסא עדיין על הכוונת

יום חמישי 28 יולי 2011
שלמה חסיד
 אחרי פגרה ארוכה שכלל מאבק קשה על הבעלות, פותחת הערב (חמישי) הפועל ת"א את הӢונה האירופית עם משחק ביתי מול ואדוז מליכטנשטיין, במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית.

אמש קיימה הקבוצה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק ופתיחת העונה. דרור קשטן, המאמן החדש ישן הציג את שחקן הרכש הבולט, השוער אפולה אדל שנכנס לנעליו הענקיות של וינסנט אניימה שעבר לליל.

במסיבת העיתונאים נכח גם דרור אוסידון שהודיע כי תקציב הקבוצה יהיה כ-60 מיליון ש"ח. קשטן, הזהיר את חניכיו משאננות: "ואדוז אומנם קבוצה מליכטנשטיין אך מדובר בקבוצה טובה שאסור להקל בה ראש".

קשטן מתכוון לפתוח בהרכב התקפי מול ואדוז כאשר טוטו תמוז ועומר דמארי יפתחו בחוד הקבוצה ויוסי שיבחון, הקשר שבקושי שיחק בעונה שעברה עשוי לקבל גם הוא את חולצת ההרכב אחרי העזיבות של גילי ורמוט וערן זהבי.

בגיזרת הרכש, בקבוצה הגיע לסיכום עם איאד חוטבא, מגינה הימני של הפועל פ"ת שצפוי להתחרות עם עומרי קנדה על איוש עמדת המגן הימני. במועדון ינסו לסגור גם את החתמתו של נוסא אג'יבור, קשרה המצויין של קבוצת לילסטרום, עליו דורשים הנורבגים מיליון דולרים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק