הפועל פת בדרך לליגה הלאומית

למרות כל המאמצים של בעלי הקבוצה להעביר אותה בבקרה, נשר הבוקר המועדון לליגה הלאו۞ית, בקבוצה ינסו לקבל ארכה על מנת לפתור את בעיית התקציב. האוהדים מתכוונים לפעול: המפרקים אשמים

יום שישי 29 יולי 2011
שלמה חסיד
לילה דרמטי עבר על הפועל פתח תקווה כאשר נודע שהקבוצה לא הצליחה להעביר את תקציב הקבוצה לעונת 2011/12, בבקרה,  ונכון לרגע זה, הפועל פתח תקווה ירדה לליגה הלאומית.

למרות כל מאמצי בעלי הקבוצה ועזרתם של אנשי העסקים, יוסי ובועז מולדבסקי, המועדון הנחשב למפואר בליגה הישראלית, נשר לליגה הלאומית. מפרקי הקבוצה, עורכי הדין ליאור דגן ועמית פינס,  ישקלו לפנות לבית הדין העליון להתאחדות לכדורגל  ולבקש מהם  הארכה על מנת לנסӕת ולפתור את הבעיות הכלכליות ולהעביר את הקבוצה בבקרה על מנת שהקבוצה תפתח את העונה כרגיל בליגת העל.

פינס ודגן היו בקשר במשך כל שעות היום עם יו"ר הבקרה, עופר אורליצקי. השניים המתינו להתפתחויות מצד האוהדים ובעיקר מצד ציון דלל שבעבר תמך בקבוצߔ. לדלל היו מספר תנאים והוא דרש מעורבות בקבוצה,בתמורה להעברת 1.6 מיליון ש"ח. בלילה, כשהתברר כי תנאיו של דלל לא מקובלים. הבהיר אורליצקי כי הגיע המועד האחרון ופתח תקווה ירדה מעשית ליגה.
 
במקרה שהפועל פתח תקווה אכן תרד אלĠהליגה הלאומית , צפוייה הפועל כפר סבא לעלות במקומה לליגת העל.

הפועל פתח תקווה היא אחת מהקבוצות הגדולות בכדורגל הישראלי. היא הצליחה בעבר לזכות  בחמש אליפויות ברצף. שיא שטרם נשבר.

האוהדים: מהלך נבזי, ניצלו את תמימותנו ואהבתנו לקבוצה

אוהדי הקבוצה זעמו על ההתפתחויות ופירסמו הודעה: "המפרקים נקטו היום במהלך נבזי, ניצלו את תמימותנו ואהבתנו לקבוצה, וזאת לאחר שהתפשרנו על רוב דרישותינו הלגיטימיות והסכמנו לחוזה שהם העבירו ללא סייג, וכן היינו מߕכנים להעמיד בטוחות וסכום לרכישת הזכויות על מכירת הכרטיסים בסכום כולל של 2.5 מליון ₪ - הכל למען תעבור הקבוצה בבקרה. 
 
"בעוד שבבוקר סגרנו את כל התנאים עם המפרק וקבענו לגשת לבקרה ב 14:00, המפרק חזר אלינו וסיפר על מיני בעיות תמוהותĠשעד לרגע זה הוא לא מוכן להבהיר את טיבן. בשעת לילה מאוחרת צלצל המפרק לציון דלל, והקפיץ אותו מביתו. ציון נסע למשרדו, הביא צ'קים עבור הבטוחות וזכויות הכרטיסים ונסע לבקרה. כשהגיע התברר כי אינם מעוניינים עוד בבטוחות בגובה 1.5 מיליון ₪, אלא בכסף לרכישת זכויות הכרטיסים והמנויים בלבד.
 
"דדל הסכים, ואז לפתע שלפו המפרקים שפן חדש ונסוגו בהם גם מהסכמתם הבסיסית לתת לאוהדים עמדה של יו"ר מייעץ, נסוגו מההתחייבות לאי-שחרור שחקנים ללא אישור האיגוד, מהתחייבות לחיזוק הקבוצה, ולמעשה ניסו להפוך את הߐוהדים לספסרי כרטיסים.  מאחר והגענו ליוזמה מאהבה ולא מרצון לעשות עסק מספסרות כרטיסים, סירבנו  להצעה.
העניין תמוה במיוחד לאחר שרק אתמול, בעוד שני המפרקים גילו בורות בבית המשפט ביחס לעונש של פיפ"א שאיימה בהורדת ליגה, בעוד איגוד האוהדים וۓלל היו באולם, הבינו את המשמעות ושילמו את הסכום בעצמם.
 
"אנו באיגוד האוהדים רואים בחומרה את התנהלותם של המפרקים, שיש בה יותר מחוסר תום לב וקוראים לבדוק את טיב הקשרים של ליאור דגן עם אפי צפריר וקוראים לביהמ"ש למנות מפרקים חדשים.̠מאחר ואין לנו כל כוונה לחזור לימים עברו מהם סבלנו, לא נשתף פעולה עם המפרקים ועם שום גורם שייכנס ללא התייעצות מלאה איתנו. אנו קוראים לכל אוהדי הפועל פ"ת להתאחד למען יצירת חזית אחת – כיוון שרק בכוח שלנו כישות מאוחדת טמון העתיד של הפועל פ"ת.<Ţr/> הרכבת של "הקבוצה – לאוהדים" יצאה לדרך ולא ניתן לאיש לעצור אותה. אנו קוראים למפרקים להוציא את הקבוצה מיד למכירה, כדי שנוכל לרכוש אותה ולהיות סוף סוף קבוצת אוהדים אמיתית.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק