עיריית פת תירתם למען הפועל?

חרף אי הוודאות לגבי פעילות המועדון, איגוד האוהדים יוצא בקריאה לאוהדי הפועל פ"ת להגיע הערב לישיבת מועצת עיריית פתח-תקוה, לדיון בהחלטה לאשר מענק חד פעמי של 2 מליון ₪ למועדון, במאמץ אחרון להצילו מפני היעלמות ודאית

שבת 30 יולי 2011
אסף בילגורי

 בזמן שבחוץ מתרחשת מחאה עצומה של מאות אלפי אנשים שנלחמים על צדק חברתי נגד ממשۜת ישראל. אוהדי הפועל פ"ת מנהלים מאבק עיקש כדי להציל את המועדון המפואר שלו.

בהמשך למאמצים אותם מרכז איגוד אוהדי הפועל פתח-תקוה למען הצלת הקבוצה, איגוד האוהדים יוצא בקריאה שהיא בגדר צו 8 לאוהדי הקבוצה, להתגייס ולהתייצב ביום א' בשעה 19:00 בߑניין העירייה,  ולדרוש כי חברי מועצת עיריית פתח-תקוה יאשרו מענק חד פעמי ע"ס 2 מליון שקל למען הצלת המועדון. 

איגוד האוהדים מתכוון להציע בפני מועצת העיר כי המענק יינתן בתנאי כי נציגות אוהדים נבחרת בוועד הנהלת הקבוצה, תקבל עליה את החובה לעמוד בקשר ישיר עם ראשי העירייה, ולדאוג כי בכספי הציבור יעשה שימוש ראוי והולם, בהתאם לנורמות של שקיפות ומנהל תקין.

חבר מועצת עיריית פתח-תקוה, וצוות ההיגוי של איגוד האוהדים, עו"ד איתי שונשיין: "ללא קשר לטלטלה שעברנו בסופ"ש האחרוӟ, אנו קוראים לכל אוהדי הקבוצה להתאחד ולהגיע לישיבת המועצה, בכדי לעשות את המקסימום למען הצלת המועדון מהיעלמות. רק התגייסות כוללת של אנשים שאכפת להם מהמועדון, יוכלו להביא לכך שחברי מועצת העיר יקבלו את ההחלטה האחראית והמתבקשת גם עבור אוהדי הפועל פתח-תקוה, וגӝ עבור העיר כולה, שעשויה למצוא את עצמה במצב בו מאות מיליוני השקלים שהושקעו באצטדיון החדש ירדו לטמיון".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק