3 המלצות WINNER לכדורגל פיני

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מליגות הכדורגל של פינלנד, הראשונה והשנייה

יום ראשון 31 יולי 2011

 משחק מס. 19 - וי.פי.אס - יארו - 2 (יחס 2.50)

וי.פי.אס מדורגת במקום ה-11 בליגה הפינߙת הראשונה.  היא מגיעה למשחק היום אחרי תשעה משחקים ללא ניצחון כשהיא מסיימת בחמש תוצאות תיקו במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח את יארו, גם קבוצה חלשה שמגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 1:0  על המוליכה הלסינקי, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף.
č
 בסיבוב הקודם ניצחה יארו בתוצאה 2:0 ואחרי הניצחון המרשים שלה במחזור האחרון, אני מאמין שהם חדורי מוטיבציה להשיג ניצחון נוסף. וי.פי.אס נראת אפורה מאוד, קבוצה כבויה.. אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 21 - קופס - יבסקילה - 2 (יחס 2.15)

קופס מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד אחד בליגה האירופית ושתי תוצאות תיקו בשני משחקי הליגה האחרונים שלה. קופס תארח את יבסקילה שסיימה בתיקו 1:1 במחזור האחרון, תיקו מאוד מאכזב לאור העובדה שהלסינקי הפסידה .לפני כן היא ניצחה בשני משחקים רצופים את רופס ואת האקה. בסיבוב הקודם ניצחה יבקילה 2:0 בבית, אני מהמר שאחרי התיקו במחזור האחרון, הם יאספו את עצמם היום ויצליחו לנצח בקופס. המארחת לא קבוצה חזקה וזה בהחלט אפשרי.

משחק מס. 24 - פי קיי הלסינקי  - אוȮפי.אס - 1 

אחרי שתי תוצאות תיקו מול קוטיפי ומול להאטי מאבדת הלסינקי את המקום הראשון שלה בטבלת הליגה  השנייה בפינלנד, לטובתה של להאטי והיא תארח היום למשחק לא פשוט את או.פי.אס שמדורגת במקום הרביעי בטבלה.

&nbɳp;או.פי.אס בכושר טוב אחרי שני ניצחונות רצופים וארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. בסיבוב הקודם ניצחה פי.קיי בחוץ 2-1, היום היא תתקשה לדעתי, ואחרי שתי תוצאות תיקו היא תיזהר על עצמה. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק