דבאשווילי נפצע - בספק למאריבור

חלוצה של מכבי חיפה סובב את הקרסול באימון ולא בטוח שיוכל לפתוח במשחק הגורלי בסלובניה מחר. בוקולי ויא יא סיידו שחוזרים מהשעיות יפתחו בהרכב. סרי פאלאח יפתח בהגנה. הקבוצה נקנסה ב-3,000 שקלים

יום שלישי 02 אוגוסט 2011
שלמה חסיד
  מכבי חיפה נמצאת כבר בסלובניה והערב תקיים אימון מסכם לקראת המשחק הגורלי מחר (רביעי) מול מאריבור האלופה המקומית במסגרת סיבוב המוקדמות שלישי של ליגת האלופות.

מה שהעיב מאוד על ההכנות היתה פציעתו של ולאדימיר דבאשווילי, החלוץ שכבש צמד מול בוראץ' בסיבוב הקודם, סובב את קרסולו באימון והערב ונכון לעכשיו הוא נמצא בספק גדול להתמודדות מחר.

אלישע לוי, שסבל מהעדרותם של מספר שחקני מפתח במשחק הראשון בקריית אליעזר, יכול להתעודד לפחוӪ מהעובדה ששני הקשרים האחוריים שלו - סיידו יא יא וגוסטבו בוקולי, שריצו עונשי השעיה במשחק הראשון, יחזרו להרכב, כנראה במקומם של עלי עותמאן ומוחמד גאדיר.

הבעיה של אלישע לוי היא בחוליית ההגנה שלו. אחרי פרישתו של אריק בנאדו ופציעתו של שי מיימון, הקבוצה איבדה גם את הבלם אנדריי פילאבסקי שנפצע, מה שייאלץ את אלישע לוי להציב את סרי פאלאח הצעיר וחסר הניסיון במרכז ההגנה לצידו של בוליאט.

גם בין הקורות יתבצע שינוי מהמשחק הקודם, כאשר ניר דוידוביץ יחזור אל בין הקורות במקומות של בויאן שארנוב, השוערȠהזר שהצליח להיפצע כבר במשחק הבכורה שלו בשבוע שעבר.

אם לא די בבעיות המקצועיות במועדון, היום התבשרו ראשי הקבוצה כי האלופה נקנסה על ידי אופ"א ב-3000 יורו בעקבות זריקת ניירות של האוהדים לכר הדשא במשחק בסיבוב הקודם מול בוראץ.

הרכۑ משוער: ניר דוידוביץ'; אייל משומר, סרי פאלח, יוריצה בוליאט, טאלב טוואטחה; גוסטבו בוקולי, סיידו יאיא, עידן ורד, אייל גולסה; ולדימיר דבאלישווילי, וויאם עמאשה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק