מדוניאנין יעדר שלושה שבועות

קשר מכבי ת"א סובל מנקע וישוב לפעילות רק עם פתיחת העונה. מדוניאנין: "עצוב לי מאוד". גם הבלם ניבאלדו כߛל הנראה יחמיץ את המשחק נגד ז'לזניצאר הבוסנית

יום שלישי 02 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

 Ħnbsp;בשוורה קשה לאוהדי מכבי ת"א. קשר הקבוצה האריס מדוניאנין סובל מנקע ברגל - כך קבעה הבדיקה שעבר השחקן היום - והוא יוכל לשוב לפעילות בקבוצה רק בעוד שלושה שבועות.

 במכבי היה מעודדים מהיכולת של הקשר במחנה האימונים, וגם במשחקים עד עכשיו הוא הוכיח כי התגבר על אירועי העונה שעברה, אבל תוצאות הבדיקות היום הותירו את השחקן והמועדון בהלם.

 הקשר אמר: "עצוב לי מאוד שלא אוכל לעמוד לרשות הקבוצה בשלושת השבועות הקרובים. אני סומך על החברים שלי שגם בלעדיי יידעו לעמוד באתגרים שלנו".
מכבי תל אביב קיימה ביום שלישי בערב אימון באצטדיון בלומפילד לקראת משחק הגומלין נגד ז'לזניצאר , ביום חמישי הקרוב, במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית. עוד שחקן שצפוי להיעדר בגלל פציעה הוא הבלם ניבאלדו שככל הנראה יחמיץ את המשחק נגד ז'לזניצאר הבוסנית, כמו גם משחק גביע הטוטו נגד בני יהודה.

היריבה הבוסנית צפויה לנחות בארץ ביום רביעי בשעה 13:20 ולקיים את מסיבת העיתונאים הרשמית בשעה 19:30. שעה אחר כך תצא הקבוצה מבוסניה לאימון הראשון והיחיד שלה באצטדיון בלומפילד. מכבי תל אביב תקיים את מסיבת העיתונאים בשעה 19:00 ושעה אחר כך תצא לאימון המסכם לקראת המשחק.

ביציעי בלומפילד ניתן היה לראות את שחקן מכבי תל אביב בתחילת שנות ה-90, אבי כהן "הירושלמי", שהגיע לחזות באימון יחד עם שני בניו. המגן זכה עם מכבי תל אביב באליפות בשנת ı992 וסיים עם מאזן נדיר של 17 שערים בזמן ששיחק כמגן.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק