האלופה רוצה להמשיך במומנטום

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: פלומיננזה פתחה את העונה בצורה לא טובה, אבל חזרתו של פרד מהקופה אמריקה ושל דקו מהפציעה, הפיחו רוח חיים בקבוצה. האם המומנטום יימשך מול אינטרנסיונל החזקה?

יום חמישי 04 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
 משחק מסקרן מאוד ינעל הלילה את המחזור ה-13 בליגת הברזילראו החזקה ובו תארח פלומיננזה, האלופה למי ששכח את אינטרנסיונל החזקה, שרק לפני שבוע סיימה בתיקו 2:2 מחמיא מאוד את שני משחקיה מול ברצלונה ומילאן במסגרת טורניר אאודי.

עושה רושם שמאמנה של פלומיננזה, אבל בראגה מצא אתȠהמערך הנכון לקבוצה שלו. פלו הביסה במחזור האחרון את סרה 0:4 תוך כדי תצוגת כדורגל יפה מאוד שבה כובש פרד, מלך שערי הקבוצה בעונה שעברה את הראשון ורפאל סוביס, חלוץ הרכש שהגיע רק לפני חודש מאותה אינטרנסיונל מקנח עם צמד בחצי השעה האחרונה.

בקבוצה יכוۜים להיות מעודדים גם מהכושר המצויין שאליו חזר דקו, הקשר הפורטוגלי הנפלא של ברצלונה וצ'לסי לשעבר שגם בישל שני שערים באותו ניצחון על סארה. 

בצד השני, אינטרנסיונאל אומנם השיגה תוצאות יפות מאוד מול ברצלונה ומילאן בטורניר הידידות בו השתתפה בשבەע שעבר, אבל בליגה הקבוצה די מאכזבת והשיגה רק ניצחון אחד בחמשת משחקי הליגה האחרונים שלה לעומת 3 הפסדים. השמועות בברזיל גורסות שבהנהלת הקבוצה כבר החליטו למנות את דוריבאל ג'וניור, מאמנה של אתלטיקו מיניירו למאמן החדש של הקבוצה אם זו תפסיד גם בריו לפלומיננזה.<ɢr/>
ראש בראש: בפעם הקודמת שפלו אירחה את יריבתה היא הביסה אותה 0:3. אינטרנסיונאל ניצחה את פלו רק פעם אחת בחמשת ההתמודדויות האחרונות בין שני המועדונים הללו ובסך הכול ב-19 מפגשים בין השתיים, פלו ניצחה ב-8 ואינטר' רק ב-5.

Ȋמשחק 90: פלומיננזה - אינטרנסיונל: ההימור: 1

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק