רונאלד קומאן מתחיל נגד אקסלסיור

המלצת WINNER לליגה ההולנדית: מאמנה החדש של פיינורד פותח את הליגה מול אקסלסיור שבעונה שעברה ניצלה מירידה במשחקי הפלייאוף התחתון

יום שישי 05 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

רונלד קומאן, מאמנה החדש של פיינורד רוטרדאם, פותח הערב את הליגה ההולנדית במשחק מול אקסלסיור, במסגרת המחזור הראשון של הליגה הולנדית.
 
קומאן וקבוצתו הפסידו ביום א' למלאגה הספרדית 0:2 במשחק אימון, אבל הוא מאמין שקבוצתו מוכנה לעונה. קומאן אמר: "אקסלסיור היא יריבה קשה, אבל אם ננצח אותה בחוץ, זה ייתן לנו זריקת עידוד".
 
מי שישחק מול קבוצתו הקודמת היא גויאן פרננדז, הרכש החדש של קומאן, ߩהגיע מאקסלסיור. קומאן אמר: "גויאן שחקן חשוב מאוד במערך שלנו. אני מאמין שהוא יבוא לידי ביטוי על הצד הטוב ביותר".
 
אקסלסיור צירפה בקיץ מספר שחקנים, בינהם את הקשר ג'וסט ברורסט הקפריסאי מאפועל ניקוסיה, אחרי ששיחק בעבר באוטרכט. ברורӡט ינסה לשדרג את אקסלסיור שסיימה את העונה שעברה במקום ה-16, וניצלה מירידה במשחקי הפליי אוף התחתון.
 
ברורסט אמר: "מצפה לנו עבודה קשה מאוד, אבל אם ננצח את פיינורד במשחק הראשון זה יראה רבות על היכולת והכוונות שלנו העונה".
 
את העונה שעברה סיימה פיינורד במקום העשירי בטבלה. אקסלסיור סיימה במקום ה-16, מתחת לקו האדום אך בזכות משחקי פליאוף, נותרה בליגה

 פיינורד התחזקה בקיץ, למעשה, בשני שחקנים הולנדים, שניהם הגיעו מאקסלסיור. גם המגן נלום בן ה-20 הגיע הקבוצה מӛרה את ווינדלדום המצויין, קשר בן 20, לאינדהובן ואת החלוץ הצעיר קאסטייגוס, לאינטר האיטלקית.

בעונה שעברה ניצחה אקסלסיור בבית 2:3, פיינורד ניצחה בסיבוב השני 0:1. בגדול, אקסלסיור קבוצה חלשה מטבעה, והפעם פיינורד מועמדת לנצח גם בחוץ.

משחۧ מס 8 - אקסלסיור - פיינורד - 2 (יחס 1.60)

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק