9

האל ובלקפול פותחות עונה

המלצת WINNER למשחק הצ'מפיונשיפ: בלקפול שירדה מהפרמייר ליג תציג לראווה עשרה שחקני רכש ובראשם טום אינס. להאל אחד התקציבים הגבוהים בליגה: 16 מיליון פאונד

יום שישי 05 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

 בלקפול והאל, שתי יריבות ותיקות בליגת המשנה באנגליה, פותחות היום את העונה במפגש מסקרן ביניהן, אותו תארח האל.

האל תשחק ללא החלוץ הפצוע ארון מקלין, ובמקומו ישחק הרכש החדש דלה אדבולה שישתף פעולה עם מתי פריאט בחוד ההתקפה של הקבוצה. בבלקפול אין פצועים, והיא תציג לראווה את הרכש החדש טום אינס שישתף פעולה עם עוד תשעה שחקני רכש, ביניהם מתיו היל, קווין פיליפס, בארי פרגוסון ועוד.

טום אינס, מגינה השמאלי של ליברפול, ובנו של שחקן העבר שۜה פול, חתם על חוזה לשנתיים בשורות בלקפול מהפרמייר ליג, והוא יהיה השחקן העשירי שמצטרף לקבוצה.

אינס, בן ה-19, מצטרף לבלקפול לשנתיים, אחרי שבשנה שעברה הושאל לנוטס קאונטי שם שיחק 8 משחקים, כאשר במקביל הוא משחק בהצטיינות בנבחרת אנגליה עד גיל 19 ונחשב כߙשרון מבטיח.

אינס אמר: "המטרה שלי כשחקן צעיר היא לצבור ניסיון ולשחק בכמה שיותר משחקים. בלקפול בונה עליי כשחקן מרכזי ואני בטוח שזו יכולה להיות תחנה חשובה בקריירה המתפתחת שלי".

 האל ניצחה בעבר 40 פעם את בלקפול, שניצחה אותה 31 פߢמים ועוד 28 מפגשים הסתיימו בתיקו. המפגש האחרון בין שתי הקבוצות היה ב-2008 בצ'מפינושיפ והסתיים בתיקו 2-2.

להאל זו כבר השנה השנייה מחוץ לפרמייר ליג ותקציבה העונה הוא מהגבוהים בליגה - 16 מיליון פאונד. בלקפול חזרה לליגה אחרי שבשנה שעברה בפרמייר ליג היӐ הביסה 0:4 את את וויגאן במחזור הפתיחה של הפרמייר ליג - היה זה ניצחונה השני בסה"כ במחזורי הפתיחה בעשר השנים האחרונות. בלקפול עדיין לא השיגה ניצחון חוץ בשנת 2011.

משחק מספר 23: האל - בלקפול. ההימור: איקס

צילו۝: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק