שכטר, ורמוט ואלמוג כהן פותחים עונה

בשבת בבונדסליגה: הרטה ברלין חוזרת לליגה הראשונה ומצפה ל-60 אלף איש באיצטדיון האולימפי מול נירנברג ואלמוג כהן. וגם: ורדר ברמן רוצה לשכוח את העונה שעברה מול קייזרסלאוטרן עם ורמוט ושכטר בהרכב חסר בגלל פציעות

שבת 06 אוגוסט 2011
אסף בילגורי

  מאמן נירנברג, דיטר הקינג, אמר לקהל האוהדים של הקבוצה לשכוח מהעונה שעברה שבה סיימה הקבוצה במקום השישי, למרות היכולת המשופרת של הקבוצה במשחקי ההכנה לליגה שנפתחת בשבת.

 נירנברג ניצחה את איאקס אמסטרדם במשחק הכנה לעונה, אבל הקינג טוען כי הבונדסליגה זה סיפור אחר: "ניצחנו ששה משחקי הכנה רצופים, אבל העיקר זה הליגה. בשנה שעברה פתחנו בניצחון חוץ על מינשנגלדבאך והמטרה העונה לנצח בחוץ את הרטה  ברלין במשחק הפתיחה".

<Ͱ> ביחס למטרות הקבוצה אמר המאמן: "אנחנו רוצים להשיג 40 נקודות ולהבטיח את ההישארות בליגה, כל השאר זה בונוס". נירנברג, קבוצתו של אלמוג כהן, תפתח כמו שאר קבוצות הבונדסליגה את העונה בשבת. היא תופיע מול הרטה ברלין, ללא פלה נילסון ומנואל זייץ̠הפצועים.

 הרטה חוזרת לליגה הראשונה אחרי שנה ומצפה ל-60 אלף צופים באיצטדיון האולימפי בברלין.  קפטן הקבוצה אנדרה מיאטוביץ' אמר: "האופוריה בעיר שלנו בשיאה ונצטרך לחיות עם זה".השוער תומאס קראפט שהגיע מבאיירן מינכן הוא ההחתמה הנוצצתĠשל הקבוצה העונה.

 ורדר ברמן וקיזרסלאוטרן רוצות ספתח חיובי

  ורדר ברמן תנסה לשכוח את אירועי העונה שעברה שבה היא נאבקה בחלק התחתון של הטבלה. בשבת היא פותחת את הליגה מול קייזרסלאוטרן במטרה לעשות סיפתח חיובי לעוߠה החדשה.

 ברמן, אלופת 2004, סיימה את השנה שעברה במקום ה-13, ומאמנה תומאס שאף, אמר: "הכל הלך הפוך בשנה שעברה, המטרה להתחיל מחדש ולהצליח".

 קלאודיו פיזארו, שלא התאמן בימים האחרונים, יפתח על הספסל בברמן. הבלם פר מרטזאקר מוߛן למשחק אחרי ששיחק כבר באמצע השבוע במשחק אימון מול אברטון.

 קייזרסלאוטרן סיימה בעונה שעברה בהפרש של שש נקודות מעל ברמן, וניצחה אותה במשחקי החוץ והבית. בלם הקבוצה מתיאס אבל אמר: "חובה עלינו להתחיל טוב את הליגה ולתת הצהרת כוונות להמשך&quoŴ;.

 קיזרסלאוטרן, קבוצתם של גיל ורמוט ואיתי שכטר, תשחק ללא  אלכסנדר בוגרה, אדם נמק ויאן שימונק הפצועים. שכטר צפוי לשחק. ורמוט שסובל מפציעה קלה, בספק.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק