מדוניאנין כשיר לפנאתינייקוס

בניגוד להערכה המוקדמת, הקשר שנקע את קרסולו ימריא היום למשחק הידידות של נבחרתו בוסניה מול יוון והוא צפוי לשוב לאימונים מלאים בתחילת השבוע. הקבוצה תתחזק בבלם זר

יום שני 08 אוגוסט 2011
ארז דיקפלד
במכבי תל אביב יכולים לנשום לרווחה. לא רק פתיחת העונה מעודדת במיוחד, אחרי שאמש גברה מכבי ת"א 2:0 על בני יהודה ובכך במאזנה עדיין לא נרשם הפסד העונה, אלא גם מצבת הפצועים לקראת צמד המפגשים מול פנאתינייקוס התקצרה הבוקר משמעותית.

בקבוצה הופתעו ושמחו נוכח החלמתו המהירה של שהאריס מדוניאנין, שצפוי לשוב לאימונים מלӐים כבר בתחילת השבוע הבא, בניגוד לאבחנה הראשונית של היעדרות של כ-21 ימים. מדוניאנין ייצא היום למשחק הידידות של נבחרתו בוסניה מול יוון, וייבדק שם בשנית על-ידי רופא הנבחרת. אם יימצא כשיר הוא יזכה להשתתף במשחק וישוב ארצה ביום חמישי, לקראת ۗזרה לאימונים.

כמו מדוניאנין, גם הבלם ניבאלדו סנטנה צפוי לשוב בתחילת השבוע הבא לאימונים מלאים. ניבאלדו סובל ממתיחה ברגלו ובקבוצה יעשו את מירב המאמצים להכשיר את צמד הזרים למשחקים מול פנאתינייקוס. ביום ראשון תארח מכבי ת"א את הפועל עכו למשחק גביע טוטו שייערך ללא קהל, שככל הנראה השניים לא ישתתפו במטרה לשמור על בריאותם.

בתוך כך, מתנהל מו"מ מתקדם מול בלם זר שיכול לשחק גם בעמדת המגן השמאלי וייתכן וכבר ב-48 השעות הקרובות יתחזקו הצהובים במטרה לרשום את השחקן למשחקי הߤלייאוף בליגה האירופית. במכבי ת"א מחפשים שחקן שיוכל למלא את החור שנוצר בעמדת הבלם בעקבות פציעות ארוכות הטווח של ריף פרץ ואבי סטרול, כשבנוסף ייתכן ויתפוס מקום ב-11 הפותחים בתור מגן שמאלי על חשבון יואב זיו. זיו בכל אופן ייעדר מהמשחק בבלומפילד בשבועĠהבא מול פנאתינייקוס עקב צבירת 2 כרטיסים צהובים בסיבובים הקודמים.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק