3 המלצות WINNER ליום שלישי

יום שלישי עמוס במשחקים בטופס ה-WINNER. ואנו ממליצים על שלושה משחקים מגביע הליגה באנגליה וגביע הליגה בצרפת. בהצלחה למהמרים. המלצות נוספות בהמשך

יום שלישי 09 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 מהפכה גדולה החלה במועצת ההימורים, כאשר המועצה להסדר ההימורים בספורט שינתה את כל מבנה תוכניית הווינר ליין והוסיפה מאות משחקים בשבוע, עۜיהם יהיה ניתן להמר.

הבוקר אנו ממליצים לכם על ארבעה משחקים להימור ובהמשך היום נמליץ על משחקים נוספים.

משחק מס. 39 - סטיבנייג' - פטרבורו - X (יחס 2.60)

גביע הליגה באנגליה. סטיבנייג פתחה את הליגה שלה, הליגה השלישית עם תיקו מאופס מול אקסטר בבית. היא תארח היום את פטרבורו מהצ'מפיונשיפ כשזו אחרי ניצחון 2:1 על קריסטל פאלאס החזקה. זהו המפגש הראשון בין שתי הקבוצות הללו. פטרבורו טובה יותר מסטיבנייג', אבל תיתכן כאן הפתעה. 

משחק מס. 42 - פורטס۞ות - בארנט - 1 (יחס 1.25)

גביע הליגה באנגליה. פורטסמות שירדה ליגה לפני שנתיים לא מתאוששת מאז. היא שיחקה חלש במרבית העונה שעברה ואת העונה הזאת היא פתחה עם 2:2 מול מידלסברו, יורדת אחרת. היא תארח היום בגביע למשחק קליל על הניר את בארנט מהליגה הרביעית, שניצחה 1:0 את מורקאמב במחזור הפתיחה. זהו המפגש הראשון בין השתיים ונראה שפורטסמות תעשה את שלה, ובבית תנצח בקלות את בארנט.

משחק מס. 53 - לאנס - טור - X (יחס 2.90)

גביע הליגה בצרפת. לאנס פתחה את העונה שלה עם הפסד 2:Ȱ בבית מול רימס והפסד 2:1 מול איסטרס במחזור השני. טור מהצד השני מראה רצינות לגבי העונה הזאת כשהיא ניצחה 0:1 גם את מץ וגם את לה מאן במחזור השני. לאנס שירדה ליגה בעונה שעברה, הפסידה במשחקה היחיד בטור לפני שנתיים. בבית היא נפרדה ממנה בתיקו מאופס. לאנס לאȠנראית טוב במשחקי הפתיחה שלה לעומת טור שניצחה בשניהם. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק