קלינסמן פותח מול מקסיקו

המלצת WINNER ללילה הקרוב: מאמנה החדש של ארצות הברית פותח את הקדנציה במשחק מול היריבה המושבעת שרק לפני חוߓש ניצחה את ארה"ב בגמר גביע הזהב. הרכבים חסרים בשני הצדדים

יום רביעי 10 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

יורגן קלינסמן, מאߞנה החדש של ארצות הברית, מתחיל הלילה את הקדנציה שלו במשחק ידידות מול היריבה המושבעת מקסיקו השכנה, במשחק שמרכז עניין רב באמריקה ובכלל.

שתי היריבות המושבעות נפגשו כזכור לפני חודש בגמר גביע הזהב, ומקסיסקו ניצחה 2:4 אחרי שפיגרה 2:0. היה זה ניצחונה השליөי ברציפות של מקסיקו על ארצות הברית, שכנתה וירייבתה.

במקסיקו יעדרו חאבייר צ'יצ'ריטו הרננדז ואלדו דה ניגריס הפצועים. קלינסמן עשה כמה שינויים בסגל ובמקום טימוטי צ'נדלר, מרכוס אדו וקלארנס גודסון, הוא קרא לרובי רוג'רס וג'ק לויד. 

זהו Ӝא משחק הידידות הראשון שעורכות הנבחרות אחת נגד השנייה. בפעם האחרונה שהן נפגשו במסגרת ידידותית זה הסתיים ב-2:2, כשג'וזי אלטידור, מהכוכבים העולים בארה"ב, כבש כבר במשחק הבכורה שלו במדים הבינלאומיים.

עבור ארה"ב זהו המשחק הרביעי ב-3 השנים̠האחרונות שהם מארחים בפילדלפיה. בפעמיים שהמשחק נערך באצטדיון לינקולן ארה"ב ניצחה בתוצאה זהה, 1:2 מול פנמה במוקדמות גביע הזהב 2009 ובמשחק ידידות מול טורקיה ב-2010.

נוכח הסגלים החסרים, ולמרות ההצלחה של מקסיקו מול ארה"ב בשנים האחרונות, ېנו חושבים שהופעת הבכורה של קלינסמן על הקווים תעשה את שלה. מול הקהל האמריקאי ארה"ב תרשום ניצחון יוקרתי, גם אם מדובר במשחק ידידותי בלבד.

משחק 161: ארצות הברית - מקסיקו. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק