3 המלצות WINNER לצרפתית שנייה

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. הערב אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה

יום שישי 12 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 24 - אמיין - לה האבר - 2 (יחס 2.70)

אמיין פתחה את העונה עם תיקו מול טרואה בבית והפסד 1:0 ברימס. במשחקה האחרון היא ניצחה את אותה לה האבר בגביע 2:1 בבית. לה האבר מהצד השני מנחת במחזור הפתיחה 2:1 את נאז'ר בחוץȠוסיימה בתיקו מול לאבאל בבית. בגביע היא כאמור מפסידה לאמיין בחוץ בתוצאה 2-1. המשחק האחרון בין השתיים במסגרת הליגה היה לפני שלוש שנים, לה האבר ניצחה אז 1:3 באמיין. הרבה השתנה מאז, אמיין ירדה ליגה, ועלתה ליגה בתום העונה האחרונה. 

משחק מס. 26 - ארלה - נאנט - 1 (יחס 1.75)

ארלה פתחה את העונה שלה עם ניצחון 0:1 על לה-מאן בבית ועם תיקו מאופס במץ. נאנט מהצד השני נחלשה מאוד העונה, היא הפסידה בשני משחקי הליגה שלה, 2:0 מול סדאן ומול באסטה כשבגביע היא מדיחה את שאטורו ۢם 1:0 אחרי הארכה. המפגשים בין השתיים לפני שנתיים נגמרו ב-1:0 לטובת הקבוצה הביתית. בכושר של נאנט, אין סיבה שזה לא ימשך גם במשחק הזה. 

משחק מס. 28 - באסטיה - לה מאן - 1 (יחס 1.85)

באסטיה במקום הראשון אחרי שני מחזורים עם ניצחון 1:3 בבית על איסטרס ו-2:0 מול נאנט בחוץ. באסטיה תנסה השנה לרוץ חזק בצמרת. היא תארח היום את לה מאן שבמקום ה-18 כרגע בטבלה, אחרי שני הפסדים של 1:0. בגביע היא ניצחה את איסטרס 2:0 בחוץ. המפגש האחרון בין השתיים היה לפני שבע שנים בעונתȠ03/04. שני המשחקים בין השתיים לא הוכרעו. כרגע באטסיה נראית הרבה יותר טוב מלה מאן ואין סיבה שהיא לא תנצח את המשחק הזה. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק