4 המלצות WINNER נבחרות לשבת

מאות משחקים יש היום בתוכניית ה-WINNER. כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על ארבעה משחקים ממדינות ומליגות שונות באירופה. המלצות נוספות בהמשך

שבת 13 אוגוסט 2011
מע׫כת TELESPORT

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על ארבעה משחקים ממדינות ומליגות שונות באירופה.

 משחק מס. 63 - לאנס - טרואה - X (יחס 1.65)

ליגה צרפתית שנייה. לאנס פתחה רע את העונה עם שני הפסדים 2:0 מול רימס בבית ו-2:1 מול איסטרס בחוץ. בגביע היא ניצחה  את טור החזקה 1-0 בבית. טרואה מהצד השני סיימה בתיקו בשני משחקי הליגה שלה, מול אמיין ומול מונאקו במחזור האחרון. בגביע היא הודחה אחۨי הפסד 2-1 מול ואן בחוץ. השתיים נפגשו לפני שנתיים בליגה השניה, לאנס ניצחה בטרואה בסיבוב הראשון 1:0 וסייימה מולה בתיקו בבית. לאנס תתעורר לדעתי על חשבון טרואה. היא טובה ממנה למרות שרוב המשחקים בין השתיים נגמרו ללא הכרעה. 

משחק מס. ̶6 - יוהנסו - ויקינגיט - X (יחס 2.75)

ליגה פינית שנייה. יוהנסו במקום השמיני בליגה אחרי הפסד 1-0 לאו.פי.אס, זאת אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. ויקינגיט מהצד השני במקום החמישי בטבלה כשגם היא הפסידה במחזור האחרון, 1:0 מול המנלינה בחוץ, זߐת אחרי שני ניצחונות רצופים. בניגוד למשחק החוץ שלה, יוהנסו בבית לא רעה בכלל. היא ניצחה בשלושה משחקים מתוך השישה האחרונים שלה, בהם היא לא הפסידה. ויקינגיט מהצד הפסידה בשלושה משחקים מתוך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. בסיבוב הקודם ניצחה ויקינגט בבית 2:1, היא עשתה זאת בחמישה משחקים מתוך השבעה האחרונים שהיו בין השתיים. המשחק היום הולך להיות צמוד לדעתי. ויקינגיט טובה יותר אך יוהנסו קבוצה ביתית לא רעה

משחק מס. 67 - הופנהיים - דורטמונד - 2 (יחס 1.50)

בונדסליגה, גרמניה. האלופה דורטמונד פתחה את העונה כמו שצריך, ניצחה בקלות 3:1 את המבורג, אחרי שניצחה גם בגביע הליגה 3:0 את סנדאוסן בחוץ. הופנהיים מהצד השני הדיחה בקושי את ווינדק בגביע אחרי 3-1 בהארכה ובליגה היא פתחה עם הפסד 2:1 מול האנובר 96 בחוץ. בעונה שעברה הפתיעה הופנהיים כשניצחה בבית 0̺1 את דורטמונד אחרי תיקו בסיבוב הראשון. בסך הכל, נערכו  שבעה משחקים היו בין השתיים בעבר, כל קבוצה ניצחה פעמיים, שלושה משחקים נוספים נסתיימו בתיקו. חלוצה של דורטמונד, גרובקרוץ' שכבש צמד במשחק הראשון, יפתח גם היום בחוד. נזכיר כמובן שהקבוצה החתימה לעונה Ӕנוכחית את פריסיץ' הקרואטי מקלאב ברוז'. גם גונדוגן מנירנברג הצטרף. הופנהיים מהצד השני החתימה את קאסטילס הבלגי מגנק. ההימור שלי.. האלופה תעשה את העבודה שלה.

משחק מס. 135 - טוונטה - אלקמאר - 1 (יחס 1.60)

הליגה ההולנדית. שתי הקבוצות פתחו את העונה שלהן בהולנד עם ניצחון. טוונטה ניצחה 1:0 קטן את נאק ברדה בחוץ, אלקמאר מהצד השני הביסה בקלות את אינדהובן בבית 1:3. שתי הקבוצות משחקות בליגות באירופה. טוונטה בליגת האלופות, הדיחה את ואסלוי הרומנית בסיבוב האחרון, היא תפגוש את בנפיקה הפורטוגלית בסיבוב הבא לצמד משחקים לדעתי קשים מאוד. אלקמאר מהצד השני בליגה האירופית. היא ניצחה בבית את יאבלונץ הצ'כית  0:2 וסיימה מולה בתיקו 1:1 בחוץ, תוצאה שהעלתה אותה לסיבוב הבא. בעונה שעברה נפגשו השתיים שלוש פעמים. אלקמאר הלמה בטוונטה בשלושת המשחקים, 0:1 ופעמיים 1:2. המשחק היום יהיה משחק מותח. שתי הקבוצות הן חזקות מאוד ולדעתי הביתיות כאן יכולה להכרעה. בסך הכל שתי הקבוצות דיי מאוזנות בינהן בהיסטוריה. אלקמאר זקוקה לניצחון בכדי להשוות את 12 הניצחון של טוונטה עליה. לדעתי, טוונטה תשמור על הביתיות שלה כאן ולא רק שלא תפסיד. היא מספיק טובה בשביל לנצח.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק