המלצת WINNER לליגה ברזילאית

אחרי הפסד בליגה, ואסקו דה גאמה חזרה לנצח במהלך השבוע במסגרת הגביע 0:2 את פאלמיירס. הערב היא תפגוש אותה שוב בליגה. עם המון בעיות ועם הקושי לנצח אותה קבוצה פעמיים ברציפות

יום ראשון 14 אוגוסט 2011
מאור פנחס
 מאמן ואסקו דה גאמה, ריקארדו גומז, נרגע לאחר תבוסת הקבוצה 4:0 מול בוטאפגו ואמר שזו דוגמא למӔ שלקבוצה אסור לעשות יותר. לדבריו, זו הייתה התצוגה הכי נוראית של הקבוצה מאז הצטרפותו למועדון.כוכבה של ואסקו כאמור קיבל כרטיס אדום באותו משחק והוא יחמיץ את המשחק הערב בנוסף אליו גם דדה יחמיץ את המשחק עקב השעייה.

פאלמיירס אומנם במיקום טוב בטבלה,Ƞאך מצב הרוח במועדון לא ממש שמח, וולינגטון החלוץ עזב את הקבוצה. קשר הקבוצה, לינקונן, עשוי לעזוב גם הוא .לינקונן לא נראה שמח ממש עם המאמן לאחר שלא קיבל מספיק הזדמנויות. למשחק הערב הקבוצה תופיע בהרכבה המלא.

ואסקו מגיעה למשחק הערב לאחר ההפסד לבוטӐפוגו, כשלפני זאת הקבוצה ניצחה חמישה משחקים ברצף , ההפסד האחרון  היה המשחק היחיד לאחרונה בו הקבוצה לא השכילה לכבוש ואף לשמור על שער נקי. ואסקו חזרה לנצח במהלך השבוע במסגרת הגביע 0:2 את פאלמיירס  כאשר שתי הקבוצות משחקות בהרכבים מלאים.

פאלמיירס, מנגד, מגיעה לאחר ארבעה משחקים ללא הפסד כאשר היא מנצחת רק בשני משחקים.
חלוצי הקבוצה עדיין לא פוגעים וזה דבר שקצת מטריד את המאמן. הקבוצה צפוייה להחסיר את דייגו ובלעדיו יהיה להם קשה לייצר מצבי כיבוש.

בעבר נפגשו הקבוצות כ-20 מפגשים, פאלמיירס ניצחה ב 9 מפגשים , ואסקו ניצחה ב -6, בעונה שעברה  תוצאות המפגשים היו לרוב 0-0. 

אומרים שקשה מאוד להצח אותה קבוצה פעמיים ברצף. לקראת המשחק הערב נראה ששחקני ואסקו לא ימשיכו את המומנטום ממשחק הגביע ויסתפקו בתיקו.
̼br/> משחק מספר 99: ואסקו דה גמא - פלמייראס. ההימור: איקס.

צילום: GETTYIMAGESתגובות

5

טלספורט בפייסבוק