ושߕב הם נפגשים

המלצת WINNER למשחק טניס: נובאק דיוקוביץ וג'ו ווילפרד צונגה שנפגשו בחצי גמר טורניר ווימבלדון בתחילת הקיץ, יפגשו שוב הלילה , הפעם בחצי גמר המאסטרס של טורונטו

שבת 13 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 נובאק דיוקוביץ וג'ו ווילפרד צוߠגה שנפגשו לאחרונה בחצי גמר טוריניר בווימבלדון בתחילת הקיץ, יפגשו שוב הלילה , הפעם בחצי גמר המאסטרס של טורונטו.

דיוקוביץ מגיע למשחק כאשר הוא מדורג מספר 1 בעולם, עדיין לא הפסיד במשטח קשה ב-2011.
במשחקו האחרון, פגש דיוקוביץ את גאל מונפילס, הצרۤתי, שהיה נראה מבולבל וכמו לא יכל לעשות דבר כדי להישאר על המגרש עם הסרבי, אשר שייט לו לניצחון 6-1, 6-2 בשישי האחרון.

צונגה נראה טוב ברבע הגמר כאשר הדיח את ניקולאס אלמגרו, שחקן הידוע בכישרון שלו במגרשי חימר.

לפני המפגש בחצי גמר, נפגשו בעבר דߙוקוביץ וצונגה שמונה פעמים, כאשר את סדרת המשחקים ביניהם מנצח צונגה. דיוקוביץ ניצח את המפגש האחרון, אך צונגה מוביל את סדרת המשחקים ביניהם עם חמישה נצחונות על השחקן מספר 1 בעולם, כולל שלושה נצחונות במאסטרס.

הפעם האחרונה שצונגה ניצח את דיוקוביץ הייתה באליפות אוסטרליה הפתוחה ב-2010, אולם דיוקוביץ בהחלט השתפר מאז.

השחקן מספר 1 בעולם נראה כמעט בלתי ניתן לעצירה עד כה בטורונטו ,עכשיו כשהוא נמצא בתקופה כזאת ואחרי שהדיח בקלות את מונפילס, גם צונגה לא יהווה מבחן קשה עבורו.

בחצי הגמר השני ייפגשו מארדי פיש ויאנקו טיפסארביץ, ובלי שחקנים כמו רוג'ר פדרר, אנדי מארי ורפאל נדאל, ניתן להסיק שהתואר של טורונטו ילך לדיוקוביץ.

דיוקוביץ הטוב ביותר ינצח את צונגה הטוב ביותר, לכן אוהדים של הצרפתי צריכים לקוות שהסרבי יגיע למשחק מול צונגה ביכולת ירודה.

̊

אבל עם רקורד של 51-1 בעונה הזאת, אין סיבה אמיתית להאמין שדיוקוביץ לא יגיעו בשיאו למשחק חצי הגמר הקרוב.

צונגה יצטרך להיות במיטבו כדי לגרור את הסרבי למערכה שלישית או אפילו לשובר שיוויון, כאשר נראה שהשחקן מספר 1 בעולם יזכה בתואר בטורונטו.

משחק מספר 199: נובאק ג'וקוביץ - ג'ו-ווילפרד צונגה. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק