ולז ובוקה מחפשות ניצӗון ביתי

המלצות WINNER לליגת האפרטורה בארגנטינה: ולז סארספילד, אלופת הקלאוסורה 2011 מארחת הערב בביתה את באנפילד. בוקה ג'וניורס עוד מנסה להתאושש מפרישתו של מרטין פאלרמו ומקווה לחזור לימי התהילה

יום שני 15 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

משחק 186: ולז סארספילד - באנפילד:

ולז האלופה סיימה בתיקו במחזור האחרון מול גודוי קרוז בעיר מנדוזה - תוצאה סבירה בשבילם. הקשר פביאן קוברו אמר על המשחק האחרון: "הם אחת הקבוצות החזקות בליגה, והעיקר שהמשחק הזה כבר מאחורינו. השנה אנחנו מהווים מטרה מול כל קבוצה שרוצה לנצח אותנו ולעשות כותרות".

קשרה של האלופה ולז סארספילד, ויקטור זאפאטה פצוע לשבועיים ויעדר מהמשחק הלילה. איוון בלה צפוי להחליף אותו במשחק. Ӝוקאס וולטיש נמצא עם נבחרת ארגנטינה עד גיל 20 וגם הוא לא ישחק. מנגד, בבאנפילד יעדרו פקונדו פריירה וניקולס טגלפיקו הפצועים.

מנג'ר באנפילד, סבסטאין מנדז מאוכזב אחרי ההפסד 0-2 של קבוצתו לאטלטיקו רפאלה במחזור הקודם, כאשר רפאלה הבקיעה את שערה השני ӑמשחק בדקה ה-12! ג'ונתן גומז וג'ורג' אקרמו יוזנקו להרכב הקבוצה, אחרי שמנדז אמר: "כמו שנראינו במשחק הקודם, חייבים לזעזע את ההרכב".

ההערכה היא שוולז לא תתקשה לנצח במשחק הלילה. בעשרת המשחקים האחרונים ביניהן ולז ניצחה 5, באנפילד 3 ושני משחקים הסתיימו בתיקו. ההימור: 1

משחק 194: בוקה ג'וניורס - אוניון סנטה פה:

בוקה ואוניון יפגשו הלילה לראשונה מאז שנת 2003 - השנה שבה אוניון נשרה לליגה השניה. לאונרדו סמוזה חוזר להרכב בוקה אחרי פציעה. באוניון יעדר גונזלו וורה המורחק, וכן סבסטיאן וידאל הפצוע, שהושאל מבוקה.

הקהל בבונבונרה של בוקה יגיע בהמוניו לתמוך בקבוצתו אחרי התיקו חוץ המאכזב מול אולימפו בשבוע שעבר. כזכור, במשחק הזה הותקף כוכב בוקה, חואן רומן ריקלמה על ידי שני אוהדי אולימפו, והקהל של בוקה כבר Ӕבטיח שיגיע היום למגרש כדי לערוך מפגן תמיכה בריקלמה בעקבות התקרית.

אוניון מגיעה אחרי תיקו מכובד מול ארגנטינוס ג'וניורס במחזור הקדום, ומאמנה פרנק קדלקה אמר: "זו היתה הופעת בכורה מוצלחת בליגה הראשונה". קדלקה עשוי לשחק משחק נסוג מול בוקה עלȠמנת להוציא תיקו וההערכה היא כי יצליח. ההימור: X

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק