המלצת WINNER לאפרטורה

כמדי יום, גם הערב אנו מעניקים לכם המלצת WINNER למשחק מהליגה הארגנטינאית. היום אנו מתמקדים!במשחק בין קולון לאתלטיקו אולד בויס

יום רביעי 17 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
המחזור השני באפרטורה מפגיש את קולון ואולד בויס, כאשר המארחת מקווה לשמור על המאזן המושלם, הפעם עם ניצחון ביתי, בעוד האורחת תנסה לרשום ߠיצחון ראשון, אחרי תיקו 1:1 מול בלגראנו במחזור הפתיחה.

קולון מגיעה למשחק אחרי ניצחון חוץ 1:2 על ארסנאל, ובידיעה כי ניצחון הלילה יעניק לה את המקום הראשון בטבלה. השחקנים מעודדים במיוחד לאור העובדה שהצליחו לשוב מפיגור לניצחון.

מלבד כריסטיאן לדסמה, שעבר לריבר פלייט, קולון תהנה מסגל מלא והיא צפויה לרשום את ניצחונה השני ברציפות. את מקומו ימלא אדריאן באסטיה, שנחת במועדון מיוון. קרלוס לוקה לא ייקח חלק במשחק, מאחר והוא נמצא עם נבחרת ארגנטינה עד גיל 20. 

מן העבר השני, מאמנה של אולד בויס, חוסה רומרו לא היה מרוצה מההופעה של חניכיו במשחק מול בלגראנו, אך סייג זאת כשאמר: "במשחק הראשון של העונה, כולם מעט חוששים להפסיד, מה שכנראה השפיע על רמת המשחק". הוגו באריינטוס הפצוע שוב לא יעמוד לרשותו של רומרו. 

קולון הציגה יכולת לא רעה במשחקי החוץ שלה במהלך הקלאוסורה, אך בבית כשלה. עליה לשפר את מאזנה הביתי על מנת לשמור על מקומה בצמרת, ונראה כי הלילה יש בידה את הכלים לעשות כן. 
משחק מס' 87 - קולון - אתלטיקו אולד בויס. ההימור: 1ļ/strong>. 

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק