המטרה: להיות בצמרת

המלצת WINNER למשחק הבונדסליגה: וולפסבורג תתארח הערב אצל בורוסיה מנשנגלדבאך, לאחר ששתי הקבוצות הציגו יכולת טובה בפתיחת העונה

יום שישי 19 אוגוסט 2011

 בורוסיה מנשנגלדבאך ו-וולפסבורג ייפגשו הערב במחזור השלישי של הבונדסליגה במשחק שיפתח את המחזור בליגה הגרמנית.

מנשנגלדבאך פתחה את העונה עם ניצחון 1:3 בגביע מול רגנסבורג, כשבליגה היא הפתיעה במחזור הראשון עם ניצחון ענק 0:1 מול באיירן מינכן בחוץ. במחזור השני היא אירחה את שטוטגרט, הוליכה 0:1 אך המשחק הסתיים בתיקו 1:1,  כשהיא גם מאבדת את בראוורס בכרטיס אדום והוא כמובן לא ישחק היום.

מנשנגלדבאך רוצה השנה להיות בצמרת אחרי שבשנה שעברӔ הסתבכה בתחתית. מאמן הקבוצה לוסיאן פברה אמר: "הבטחנו לאוהדים שנה טובה ואנחנו צריכים לעמוד במילה".

רואל בראוורס, מרטין סטרנצי ואיגור דה קמרגו מחוץ לסגל גלדבאך בגלל פציעות - דבר שלדברי מאמנם פבארה הוא נתון משמעותי ביותר לקראת המשחק היום.

וולפסבורג מהצד השני,  הפסידה בגביע מול ליפזיג מהליגה השלישית כשאת הליגה היא פתחה עם ניצחון גדול 3:0 בקלן אך הפסידה במחזור השני 1:0 מול באיירן מינכן בבית.

הקשר תומאס היצלפרגר יערוך היום הופעת בוולפסבורג, 48 שעות אחרי שהצטרף לקבוצה. השחקӟ בן ה-29 שוחרר חינם מווסטהאם ואמר: "התאמנתי בטוטנהאם ואני מגיע מוכן לאתגר". מאמן הקבוצה פליקס מגאת' אמר: "יש לו ניסיון בינלאומי עשיר והוא יהיה המנהיג שלנו".

מגאת' וקבוצתו ינסו להתאושש מההפסד הבייתי מול באיירן מינכן, "היינו יותר טובים מבאיירן", אמר מגאת', "חבל שזה לא בא לידי ביטוי בתוצאה. ניצחון של וולפסבורג במשחק הזה יצמיד אותם, זמנית, לצמרת, אחרי שכבר ניצחו במחזור הפתיחה.

בעונה שעברה נפגשו הקבוצות שלוש פעמים. במשחקי הליגה נפרדו השתיים בתיקו 1:1 במגרשӔ של מנשנגלדבאך כשבוולפסבורג ניצחה המארחת 1:2. במשחק נוסף שהיה בין השתיים, משחק ידידות ,הן נפרדו בתיקו מאופס. בגדול, וולפסבורג קבוצה מעט יותר טובה ממינשנגלדבאך, אבל הביתיות קריטית.

משחק מספר 40: בורוסיה מנשנגלדבאך – וולפסבורג. ההימורĺ 1

צילום: GETTYIMAGES


תגובות

טלספורט בפייסבוק