4

סט פאולי רוצה מקום ראשון

המלצת WINNER לבונדסליגה 2: סט פאולי תארח הערב בהרכב חסר את דߕאיסבורג, במשחק שיסיים את המחזור החמישי בליגה. בכושר הנוכחי של שתי הקבוצות, אין כמעט ספק מי תנצח

יום שני 22 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
 סט פאולי ודואיסבורג יפגשו הערב במסגרת המחזור החמישי של הליגה הגרמנית השנייה למשחק שיסיים את משחӧי המחזור. 

סט פאולי פתחה את העונה מצוין. היא ניצחה 3 מ-4 משחקי הפתיחה בליגה, כולל את שני משחקי הבית שערכה. ניצחון הערב יקנה לחניכיו של אנדרה שוברט את המקום הראשון בליגת הבונדסליגה 2, כאמור בתום 5 מחזורים.

מנגד, דואיסבורג פתח۔ את העונה רע מאוד. יש לה 2 נקודות מארבעה משחקים והקבוצה מדורגת נכון לימים אלה מתחת לקו האדום. משחק הליגה האחרון מול רוסטוק אמנם היה הטוב ביותר של דואיסבורג העונה, אך כמו במשחק שלפני כן - היכולת הטובה הספיקה רק בשביל תיקו מאופס.

סט פאולי, לעומ۪ זאת, במשחק הליגה האחרון המשיכה ביכולת הנהדרת והרשימה למדי כשניצחה במשחק חוץ את בוכום, 2:1. עוד לפני כן גברה סט פאולי בביתה על אאכן 0:3, בהצהרת כוונות נוספת.

הבעיה הגדולה של שוברט הערב תהיה שהמגן השמאלי, יאנס פיליפ קלה נפצע ומחליפו סבסטיאן שחӐתן לא ישחק גם הוא בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. לסט פאולי ישנם מספר שחקנים נוספים שיעדרו הערב בעקבות פציעה, אך היא עדיין הפייבוריטית הברורה לניצחון הערב. קווין שידלר הצעיר שהצטרף מורדר ברמן אמור לעזור למארחת להמשיך במאבקי הצמרת. 

למרӕת היכולת הרעה, דואיסבורג מפזרת הצהרות על בטחון גבוה ורצון להשיג נקודות נוספות. הקפטן הסלובני, סרדיאן בליאק אמור לשוב לסגל אך יחל את המשחק ככל הנראה על הספסל. 

דואיסבורג ניצחה את סט פאולי ב-5 מתוך 12 המשחקים האחרונים בין הקבוצות. מהצד השנۙ, סט פאולי בלתי מנוצחת ב-5 המשחקים האחרונים בהם אירחה את דואיסבורג. לזכותה 3 ניצחונות במשחקים אלה ו-2 תוצאות תיקו.

נכון, דואיסבורג אמנם רשמה שיפור ניכר בשבועיים האחרונים, על אף שלא הספיק לה להשיג 6 נקודות, אבל הערב היא פוגשת ככל הנראה את הקבוߦה הטובה בליגה. 

משחק 178: סט פאולי - דואיסבורג. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק