נעים הורה ללחוץ על השוער של בש

בבית"ר ירושלים משוכנעים שאפשר להשיג ניצחון שני ברציפות, הפעם על הפועל באר שבע במשחק הדחוי מהמחזור הראשון. יובל נעים צפוי להמשיך עם ההרכۑ שגבר על עכו, קלינגר מקווה להתאושש מהרביעייה שספג בדוחא

יום שלישי 30 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

בית"ר ירושלים תתארח היום בערב בשעה 20:00 באצטדיון וסרמיל למשחק ליגה מול הפועל באר שבע במסגרת משחק השלמה מהמחזור הראשון של ליגת העל. כידוע, המשחק נדחה להערב בעקבות הארועים בדרום במהלך השבוע שעבר.

בבוקר יום שני קיימה הקבוצה אימון בבית וגן, בסיומו כינס המאמן יובל נעים את השחקנים לאסיפה קבוצתית, בה נתן תדרוך טקטי ותדרוך וידאו לקראת המשחק.

מסגל הקבוצה ייעדר הבלם מתן בראשי, שמתח את השריר במהלך המשחק מול הפועל עכו וייעדר כשבוע מהאימונים. את מקומו בעמדת הבלם צפוי לתפוס הקשר דן אייבנדר, הקשר אביתר ברוכיאן שכבש את השער השלישי מול הפועל עכו צפוי לפתוח בהרכב. 

במהלך התדרוך הטקטי לקראת המשחק העביר נעים הוראות לשחקניו ללחוץ כמה שיותר על השער של באר שבע ולבעוט כמה שәותר אל עבר שוערה הפולני של היריבה.

מנגד, באר שבע מגיעה אחרי הפסד מביך במיוחד, 3:4 בדוחא מול בני סכנין במשחק בו ההגנה של ניר קלינגר הציגה את אחד ממשחקיה החלשים ביותר בתקופה האחרונה, משחק אותו הגדירו שחקנים בקבוצה: "בושה שספגנו רۑיעייה מקבוצה שתהיה שייכת למאבקי ההישרדות".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק