4

לוזון: כל מטומטם מקבל מקלדת

עמוס לוזון יוצא בהתקפה חריגה על אייל ברקוביץ', שביקר את יו"ר ההתאחדות לכדורגל בטור אישי. בשיחה עם אתר Telesport אמר עמוס לוזון: "הוא פתטי וכלל לא ראוי להתייחסות". אәיל ברקוביץ' ביקש שלא להגיב

שבת 03 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
התקפה חריפה של אייל ברקוביץ' על אבי לוזון במסגרת הטור Ӕאישי שלו אתמול באתר האינטרנט ONE, בעקבות ההפסד הביתי ליוון 1:0 שכידוע ניפץ את הסיכוי הנבחרת להעפיל ליורו 2012, עורר את זעמם של משפחת לוזון.

מי שבחר להגיב בשיחה עם Telesport הבוקר הוא עמוס לוזון שאמר: "הבעיה הכי גדולה היא שכל מטומטם מקבל פה מקלדת וכותב מה שהוא רוצה. זו התוצאה. אייל ברקוביץ' ממורמר וזה מחלחל לפרשנות שלו. אין שום קשר בין האירועים ובין הכתיבה שלו וזה הכי גרוע. המועמדות שלו מטעם עצמו לאימון נבחרת ישראל פתטית. אין אף אחד חוץ ממנו שחושב שהוא ראוי לכך, ומӢבר לכך באמת שאין מה להוסיף בעניין ברקוביץ'".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון אינו מגיב על דבריו של אייל ברקוביץ' כדי שלא לתת לנושא לגיטימציה, אולם בכיר בהתאחדות לכדורגל הוסיף: "ממש לא חשוב מה אייל ברקוביץ' כותב. שיחשוב מהĠשהוא רוצה ואם הוא חושב שהוא יותר טוב אז הוא יכול להמשיך לחשוב ככה. אייל בוודאי לא משפיע על מישהו ממקבלי ההחלטות וספק אם הוא יהיה אחרי דברים סתמיים שכאלה". 

אייל ברקוביץ' ביקש שלא להגיב על דבריו של עמוס לוזון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק