גאידמק: לא דיברתי עם פרננדס

הבעלים של בית"ר ירושלים סירב להתייחס לסוגיית המאמן הבא של הקבוצה: "לא אתייחס למזרחי עד סיום העונה. יהיה לבית"ר ירושלים מאמן, ויגיע מי שאחליט בקרוב". לפנות ערב הומתק עונש הרדיוס של בית"ר

יום שלישי 15 מאי 2007
אשר גולדברג
בורסת שמות המועמדים להגיע לעמדת המאמן בבית"ר ירושלים ממשיכה להתגלגל, כשהשם המתנשא והבולט מעל כולם הוא זה של הצרפתי לואיס פרננדס, שאימן בעונה שעברה בטדי וכיום מאמן את ריאל בטיס הספרדית.

הבעלים של בית"ר, ארקדי גאידמק, הבהיר הלילה בתשובה לשאלה בנושא פרננדס: "לא דיברתי עם לואיס פרננדס. מעכשיו ועד סיום העונה לא אתייחב לנושא מזרחי. בקרוב מאד כולם ידעו מי מאמן בית"ר ירושלים ובקרוב אחליט על המאמן שיגיע. כרגעȠאין לי מה להוסיף על האליפות של בית"ר ירושלים, כי הכל כבר נאמר. צריך להמתין בסלנות עד לסיום העונה."

בבית"ר ירושלים קיימת דריכות רבה לקראת השינויים הצפויים במצבת העובדים במועדון. היו"ר לשעבר, ולדימיר שקלאר, אמור לחזור בӪוך שבועיים למשרתו הקודמת בעיריית ירושלים.

בוטלו 2 משחקי רדיוס לבית"ר

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בראשות השופט, שאול אלוני ביטל שני משחקי רדיוס לבית"ר ירושלים.

כזכור, בית"רȠירושלים ספגה עונש של ארבעה משחקי רדיוס ללא קהל בעקבות כניסת אוהדיה למגרש בסיום הניצחון 0:2 על הפועל פ"ת.

בית"ר ריצתה משחק רדיוס אחד בוינטר נגד הפועל ת"א והיתה אמורה לרצות שלושה נוספים. היום, כאמור, בית הדין קיבל חלקית את הערעורĠשל בית"ר והשאיר את העונש על משחק אחד  בלבד במקום שלושה. לבית"ר יוותר עונש של משחק אחד שירוצה במחזור האחרון מול מכבי נתניה בעוד כשבוע וחצי.

בפתיחת הדיון אמר תובע ההתאחדות עו"ד שלום אבן עזרא כי: "הӢונש שספגה בית"ר הוא עונש ראוי. יש להתחיל את העונה הבאה עם תזכורת למה שקרה בעונה הנוכחית וזה אומר שהיא תתחיל בעונשי רדיוס".

עו"ד יוסי גאייר שייצג את בית"ר אמר: "את העונש האוהדים כבר קיבלו על כך שלא היו במשחק האחרון&quoŴ;.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק