רוצים לפתוח עם ניצחון

המלצת WINNER ליורוליג: משחקי המחזור הראשון יימשכו הערב, ואנו מעניקים לכם המלצת ווינר למפגש בין פרוקום לגלאטסראיי

יום רביעי 19 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

משחקי מחזור הפתיחה של עונת 2011/12 ביורוליג יימשכו הערב (רביעי), עם משחק אשר יפגיש את פרוקום גדיניה וגלאטסריי ואנו מעניקים לכם המלצת WINNER להתמודדות.

פרוקום שינתה לגמרי את הסגל שלה במהלך הקיץ, וצירפה לשורותיה בין היתר את אלונזו גי, דווין בראון, ג'רל בליסינגיים ודנאטאס מוטיוג'ונאס. גלאטסריי, שהגיעה בעונה שעברה לגמר סדרת הפלייאוף הטורקית, שיߞרה את הסגל וחיזקה אותו בזאזא פצ'וליה, יאקה לקוביץ', ג'מון גורדון, דריוס סונגליה ואנדר ארסלאן, זאת במטרה להגיע לפיינל פור שיערך העונה באיסטנבול. 

פרוקום הגיעה לשלב הטופ 16 של היורוליג לפני שנתיים, אבל בעונה שעברה נעדרה ממנו. גלאטסראיי בהוߤעה ראשונה במפעל, אבל לרשותה עומד סגל חזק ומבטיח.

מיכאל קובלר יייעדר בפרוקום והוא השחקן היחיד שייעדר בסגלי שתי הקבוצות. לגלאטסראיי שחקנים מנוסים יותר, אבל פרוקום היא קבוצה שקשה לצפות מה יקרה איתה בערב נתון. המאצ' אפ הליטאי בין סӕנגליה למוטיויג'ונאס יכריע את המשחק, ויש לזכור שהשניים חברים טובים מהנבחרת ואין ביניהם סודות.

לפרוקום יש בהתקפה את אוליבר לפאייט, בראון וגי, ויש לה בעיה בעמדת הסמול פורוורד. ג'וש שיפ מגלאטסראיי משחק פיזי מאוד ויצר את צעדיו של גי. פרוקום חייבת לנסות לבלום את לקוביץ' וגורדון, דבר שיהיה קשה מאוד לכל קבוצת יורוליג השנה. גלאטסראיי במומנטום טוב אחרי שעלתה מהמבחנים של היורוליג וזכתה בסופר קאפ הטורקי, ונראה כי תפתח את העונה עם ניצחון.

אוקטאי מהמוטי, מאמן גלטסראיי אמר: "אנחנו קבߕצה חדשה, והמטרה שלנו היא להגיע לטופ 16. אנחנו רוצים לפתוח עם ניצחון, אבל זהו משחק קשה ונשתדל לצאת ממנו עם ידינו על העליונה". תומאס פסאס, מאמן פרוקום אמר: "הטורקים בנו קבוצת חלומות, ויעשו חיים קשים לכל קבוצה. אם לא ננצח זה עӜול להכניס אותנו לבעיה בבית, ועלול להרוס את חלום הטופ 16 שלנו. אני סומך על השחקנים שלי".

משחק מס' 93:  פרוקום גדיניה (2+) - גלאטסראיי. ההימור: 2.

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק