4

משחקי הנשים הוצאו מהווינר

ליגת העל בכדורסל נשים תפתח הערב, אך בעקבות הודעת ארגון השחקניות כי הישראליות ישבתו, הוצאו המשחקים מהתכנייה, כשלא ברור אם לכל הקבוצות יהיו מספיק שחקניות. מעוז: "אם המשחק לא ישוחק, יהיה לשחקניות חשבון פתוח איתי"

יום שני 31 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

ליגת העל בכדורסל נשים תפתח הערב (שני) עם חמישה משחקים, אך בעקבות הודעת נציגות ארגון השחקניות כי אין בכוונתן של השחקניות הישראליות לקחת בהם חלק במשחקים, הוצאו המשחקים מתכניית ߔווינר.

כזכור, במסיבת עיתונאים שהתקיימה אתמול הודיעו נציגות ארגון השחקניות כי לא ישחקו במחזור פתיחת העונה הערב. "אם לא תהיה התקדמות, נשבית את ליגת העל לנשים", אמרה ליעד סואץ קרני

איום השߑיתה התממש, דבר שנבע מהחלטת איגוד הכדורסל להעלות את מספר השחקניות הזרות אשר יכולות לשחק על ארבע, מה שיפגע משמעותית בדקות המשחק של הישראליות. 

איגוד הכדורסל מיהר להוציא הודעה כי הליגה תפתח כסדרה וכל המשחקים יתקיימו. לפיߛך, כתוצאה מההשבתה יוכלו הערב הקבוצות להשתמש רק בשחקניות הזרות, שחקניות המשרתות בצבא ושחקניות נוער, כאשר כלל לא ברור האם לכל הקבוצות ישנן מספיק שחקניות אשר יכולות לעלות על הפרקט במצב שכזה.

במוקד המשחקים, רמת השרון תפגוө את מ.כ הבקעה, העולה החדשה מהליגה הלאומית, במשחק אשר יוקדש לזכרה של אמה של תמר מעוז, עוזרת מאמנת רמה"ש, נורית מעוז ז"ל. 

תמר מעוז אמרה אתמול במסיבת עיתונאים שערכה: "מאוד חשוב לי לתת מסר לכל השחקניות. אם תהיה שביתה והמשחק לא ישוחק, יהיה להן חשבון פתוח איתי שאני לא בטוחה שהם יצליחו לסגור אותו אי פעם. אני מצפה מהם ברמה האישית שיקחו את ההחלטה הנכונה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק